В Італії посилюють карантин: обмеження поїздок, та закриті школи — Zarobitchanu В Італії посилюють карантин: обмеження поїздок, та закриті школи — Zarobitchanu

В Італії посилюють карантин: обмеження поїздок, та закриті школи

15:32
181
В Італії посилюють карантин: обмеження поїздок, та закриті школи

Міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца підписав постанову щодо посилення чинних обмежувальних заходів, запроваджених через поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомляє Італійська агенція ANSA.

Згідно з документом, карантинні заходи посилюються у кількох північних регіонах країни, зокрема в Ломбардії та П'ємонті.

Обидва регіони з понеділка, 1 березня, переходять до «помаранчевої» зони, а регіони Молізе та Базіліката будуть позначатися як «червоні» зони.

Серед додатковихобмежувальних заходів: закриття барів та ресторанів, а також обмеження на пересування громадян, зокрема заборона на виїзд із населених пунктів. У регіонах, визначених як «червоні» зони, школи перейдуть на навчання у віддаленому режимі.

Читайте також: Обмеження руху в Чехії контролюватимуть 26 000 поліцейських

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 28 лютогозафіксували 114 386 001 випадок зараження коронавірусною хворобою, зокрема виявлено 2 537 686 летальних випадків, одужали 89 938 513 осіб.

Читайте також: Уряд Чехії затвердив введення нового надзвичайного стану до 28 березня

Фото: ANSA


Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|