Влада Польщі запровадила на кордоні з Чехією та Словаччиною обов’язкове пред’явлення тестів на коронавірус — Zarobitchanu Влада Польщі запровадила на кордоні з Чехією та Словаччиною обов’язкове пред’явлення тестів на коронавірус — Zarobitchanu

Польща запровадила на кордоні з Чехією та Словаччиною обов’язкове пред’явлення тестів на коронавірус

16:27
748
Польща запровадила на кордоні з Чехією та Словаччиною обов’язкове пред’явлення тестів на коронавірус

Починаючи з суботи 27 лютого, влада Польщі запровадила на кордоні з Чехією та Словаччиною обов’язкове пред’явлення тестів на коронавірус, тому що, в цих країнах зараз є складна епідеміологічна ситуація.

У випадку, якщо особа при перетині кордону не пред'явить довідку про негативний тест на коронавірус, термін якої повинен бути не більше 48 годин до перетину кордону, така особа буде відправлена  на примусовий карантин, передає кореспондент Zarobitchanu.

Поки що ця вимога введена на  два тижні, якщо ситуація не покращиться, то захід може бути продовжено.

З огляду на  третю хвилю пандемії коронавірусу уряд Польщі продовжив карантинні обмеження, а також запровадив повний локдаун у Вармінсько-Мазурському воєводстві (північний схід Польщі), де зараз  спостерігається критично високий рівень виявлення нових заражень. В межах карантинних обмежень у цьому воєводстві від суботи відновлено дистанційне навчання учнів початкових класів, призупинено роботу торговельних центрів, театрів, кінотеатрів, музеїв, готелів, спортивних об’єктів та басейнів.

Читайте також: Обмеження руху в Чехії контролюватимуть 26 000 поліцейських

У Польщі від суботи можна носити лише медичні маски різного типу (щитки можна використовувати, але лише як додатковий засіб захисту). Водночас забороняється у громадських місцях прикривання носа і рота лише захисним щитком, хусткою чи маскою із тканини.

За останню добу у Польщі зафіксовано 12 100 випадків інфікування коронавірусом, померли 303 особи.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|