​ Мешканцям Праги в середині міста не потрібно пред'являти підтвердження при поїздках на роботу — Zarobitchanu ​ Мешканцям Праги в середині міста не потрібно пред'являти підтвердження при поїздках на роботу — Zarobitchanu

​ Мешканцям Праги в середині міста не потрібно пред'являти підтвердження при поїздках на роботу

22:59
7297
​ Мешканцям Праги в середині міста не потрібно пред'являти підтвердження при поїздках на роботу

Мешканцям Праги не буде потрібно пред'являти ніяких документів чи підтверджень при поїздці на роботу чи за покупками з одного району міста в інший. Про це сказав представник муніципалітету Віт Хофман, пишуть Zarobitchanu.

На засіданні в п'ятницю уряд посилив заходи проти поширення коронавируса, зокрема було значно обмежило вільне пересування людей. Нагадаємо що, Прага є одночасно регіоном і муніципалітетом та є розділеною на 57 міських районів.

Читайте також: Обмеження руху в Чехії контролюватимуть 26 000 поліцейських

«Можна пересуватися між районами міста без додаткових доказів, наприклад, на роботу, до лікаря або за покупками. Однак в Празі діють обмеження, наприклад, вигулювання собак в нічний час тільки на відстані 500 метрів біля дому », — сказав Хофман.

Забороною, як і раніше, залишається комендантська година, яка починається з 21-00.Дозволений лише вигул собак в районі 500 метрів біля будинку.

До заходів  протидії поширення коронавірусу в Чехії,  в рамках обмеження пересування людей заборонено відвідувати родичів, друзів та знайомих крім випадків коли необхідний догляд. Дитячі майданчики не закриють, а на  прогулянку можна буде виходити протягом дня з 05:00 до 21:00, але тільки в межах свого окресу.

Люди які не живуть в одному помешкання не повинні зустрічатися  на вулиці.

З 1 березня Чеський уряд суттєво обмежив пересування людей через погану епідеміологічну ситуацію в країні .Для поїздок на роботу за межі округу проживання  буде потрібно офіційне  підтвердження від роботодавця, для поїздок до лікаря  за межами округу — офіційне направлення, а покупки будуть можливі тільки в межах району.

Читайте також: В ЄС планують ввести до літа паспорт щеплень

  • Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|