Для контролю та перевірки руху поліція Чехії відібрала 500 пунктів на магістралях — Zarobitchanu Для контролю та перевірки руху поліція Чехії відібрала 500 пунктів на магістралях — Zarobitchanu

Для контролю та перевірки руху поліція Чехії відібрала 500 пунктів на магістралях

23:47
14437
Для контролю та перевірки руху поліція Чехії відібрала 500 пунктів на магістралях

Поліція розпочне моніторинг дотримання жорсткіших заходів проти поширення коронавірусу з понеділка, 1 березня. Загальна кількість поліцейських та військових, розгорнутих для інспекцій, становитиме близько 30 000. На прес-конференції у неділю про це повідомив заступник начальника поліції Мартін Вондрашек, пишуть Zarobitchanu.

До поліції приєднаються представники армії, яких буде до 5000, та митна адміністрація. Їх буде близько трьохсот.

Інспекції будуть зосереджені на дотриманні заходів у трьох сферах, а саме обмеження руху людей, захисту органів дихання та обмеження роздрібної торгівлі та послуг. Щодо поїздок за межі району, де мешкає громадянин, застосовуватимуться 11 винятків, яких саме Вондрашек не зазначив. Однак для перевірки буде потрібно письмове підтвердження того, в зв'язку з чим здійснюється поїздка . Наприклад, для виїзду на роботу потрібні посвідчення роботодавця, трудовий договір або трудова картка, для інших поїздок — офіційна декларація або документ із зазначенням причини.

Читайте також: Мешканцям Праги в середині міста не потрібно пред'являти підтвердження при поїздках на роботу

Подорожуючи в межах району, не потрібно мати письмового підтвердження. 

«На ці винятки можна посилатись усною заявою», — сказав Вондрашек.

За словами Вондрашека, поліція відібрала 500 станцій на найважливіших транспортних магістралях. «Ми будемо проводити там регулярні перевірки», — сказав він. Крім того, перевірки також будуть проводити мобільні патрулі за наказом командирів поліції. Солдати завжди будуть служити разом з поліцією.

Також він додав що, поліція буде більш доброзичливою в першій половині тижня через те, що деякі громадяни не змогли отримати необхідні довідки та документи протягом вихідних.  У другій половині тижня перевірки будуть більш серйозними. Поліція може накласти найвищий штраф у розмірі 10 000 крон.

Читайте також: Обмеження руху в Чехії контролюватимуть 26 000 поліцейських

  • Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини України та світу.
Коментарі
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|