Влада Чехії затвердила обов'язкове тестування працівників, починаючи з середи — Zarobitchanu Влада Чехії затвердила обов'язкове тестування працівників, починаючи з середи — Zarobitchanu

Влада Чехії затвердила обов'язкове тестування працівників починаючи з середи

22:55
5689
Влада Чехії затвердила обов'язкове тестування працівників починаючи з середи

Чеський уряд прийняв рішення про масове обов'язкове тестування працівників компаній. До 12 брезня всі співробітники компаній, у яких працює понад 250 осіб, повинні пройти тести на коронавірус, а до 15 березня повинні протестувати працівників компанії, що мають понад 50 осіб. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Карел Гавлічек пише інтернет-портал Zarobitchanu.

«Комплексне тестування в компаніях буде обов’язковим. Усі співробітники компаній, що мають більше 250 працівників, повинні пройти перші тести до 12 березня, а працівники компаній, які мають 50-249 осіб, до 15 березня », — оголосив Гавличек у Twitter.

Пізніше на прес-конференції він уточнив, що з 3 березня роботодавці, у яких працює понад 250 працівників, вже повинні мати готові тести на антиген, а менші — з 5 березня.

Читайте також: Для контролю та перевірки руху поліція Чехії відібрала 500 пунктів на магістралях

Протягом наступних двох тижнів у 10 000 компаній повинні пройти тестування 2,1 мільйона працівників. «Тестів на антиген буде достатньо», — додав Гавличек.

Якщо тест працівника виявиться позитивним, компанія буде  повинна повідомити про результат відповідного лікаря. Який, в свою чергу, відправить його  на ПЛР-тест.

За словами Гавличка, перевіряти проведення обов’язкового тестування будуть гігієністи. Компанії зазнають фінансових санкцій у разі порушення, а конкретні умови будуть обговорені з Міністерством фінансів та Міністерством внутрішніх справ. За словами міністра фінансів Алени Шиллерової, санкції регулюватимуться законом про пандемію. Компанію зможуть неодноразово штрафувати до 500 000 крон, а працівників до 50 000 крон.

Разом з цим, уряд заборонив харчування в їдальнях компаній. У зв’язку з розповсюдженням вірусу уряд вжив заходів, що забороняють діяльність підприємств громадського харчування. Про це заявила міністр фінансів Алена Шиллерова після засідання уряду.

Читайте також:Мешканцям Праги в середині міста не потрібно пред'являти підтвердження при поїздках на роботу

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|