Нові правила: карантин в Чехії для зараженої сім’ї триватиме 21 день — Zarobitchanu Нові правила: карантин в Чехії для зараженої сім’ї триватиме 21 день — Zarobitchanu

Нові правила: карантин в Чехії для зараженої сім’ї триватиме 21 день

23:55
798
Нові правила: карантин в Чехії для зараженої сім’ї  триватиме  21 день

Людям, які мають заражену людину в помешканні і не мають можливості ізолювати її в окремій зоні та дотримуватися відстані не менше двох метрів, доведеться бути ізольованими протягом 21 дня. Сам інфікований буде знаходитися в ізоляції протягом  лише14 днів, якщо у нього немає ніяких симптомів чи ускладнень. Це нововведення запровадили після урядових заходів, прийнятих минулого тижня у п’ятницю, пише інтернет-портал Zarobitchanu.

Даний захід також  продовжує термін карантину для людей, які мають позитивний тест на зараження коронавірусом. До тепер інфікований повинен був перебувати на карантині 10 днів, але тепер термін збільшився до 14 днів.

Читайте також: Влада Чехії затвердила обов'язкове тестування працівників починаючи з середи

Через 14 днів ізоляція для тих, у кого відсутні симптоми захворювання, карантин закінчується. Якщо у людини є симптоми, ізоляція закінчиться через три дні після зникнення симптомів. Для завершення ізоляції в жодному випадку  не потрібно ПЛР-тест.

Захід також торкнеться  людей, які не хворіють на ковід, але потраплять на карантин, оскільки хтось, з ким вони проживають в одному помешканні, захворів.

Наразі їх карантин тривав 10 днів. Зараз буде 21 день — якщо немає можливості ізолювати заражену людину вдома і тримати від нього відстань більше двох метрів.

Парадоксально, але це може призвести до ситуації, коли інфікований зможе вийти на вулицю після подолання інфекції, але його сім’ї доведеться залишатися в карантині ще тиждень.

Якщо є можливість ізолювати інфіковану людину в будинку чи квартирі, сім’я перебуватиме на карантині протягом 14 днів.

Карантин не застосовуватиметься до людей, які перенесли хворобу менше 90 днів тому, та до людей, які щеплені.

Читайте також: Обмеження руху в Чехії контролюватимуть 26 000 поліцейських

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|