Влетів у копійку:хуліган приліпив фалоімітатор на пам'ятник Яна Гуса. Ця розвага йому коштувала 10000 — Zarobitchanu Влетів у копійку:хуліган приліпив фалоімітатор на пам'ятник Яна Гуса. Ця розвага йому коштувала 10000 — Zarobitchanu

Влетів у копійку:хуліган приліпив фалоімітатор на пам'ятник Яна Гуса. Ця розвага йому коштувала 1000

21:34
922
Влетів у копійку:хуліган приліпив фалоімітатор на пам'ятник Яна Гуса. Ця розвага йому коштувала 1000

Сьогодні 28 жовтня в день державного свята поліцейським було помічено предмет на статуї, що знаходиться на Староміській площі.

Як зазначає поліція вандалом виявився 26-річний громадянин Великої Британії, він розмістив на голові пам'ятника фалоімітатор, на його думку кожна розвага має свою ціну і цей вчинок був того вартий.

Оператор за допомогою камер відеоспостереження виявив чоловіка що піднявся на статую.Чіткою ознакою виявилася рожева сорочка, яка і допомогла прослідкувати на відео його маршрут до готелю де зупинився молодик.На вулицю Мала Штупарцька було відправлено наряд поліцейських, де власне і знайшли молодого іноземця.

Після затримання той відразу зізнався у скоєному.За цей жарт йому наклали штраф у розмірі 10000, та інкримінували порушення громадського порядку — сказала речник празької міської поліції Ірена Сейфертова.

Адміністрація скульптури була повідомлена про цю подію, вона повинна забезпечити демонтаж і вивезення фалоімітатора щоб не пошкодити статую.

Читайте також: Синоптики пророкують для України най лютішу зиму за останні 30 років

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|