Підтвердження мети поїздки в Чехії може бути в електронній або паперовій формі — Zarobitchanu Підтвердження мети поїздки в Чехії може бути в електронній або паперовій формі — Zarobitchanu

Підтвердження мети поїздки в Чехії може бути в електронній або паперовій формі

22:41
1670
Підтвердження мети поїздки в Чехії може бути в електронній або паперовій формі

Підтвердження мети поїздки між районами люди можуть подати  в електронному та друкованому вигляді під час перевірки. Про це сьогодні заявила поліція у Twitter пише інтернет-портал Zarobitchanu .

Однак поліцейські віддають перевагу паперовій формі, оскільки це дозволить швидше та безпечніше перевірити мету поїздки без взаємного контакту.

Під час поїздки на роботу за межі району проживання довідка від роботодавця повинна бути надана починаючи з понеділка, для інших поїздок, наприклад, до лікаря, люди повинні пред'явити форму або заяву із зазначенням місця, часу та пункту призначення поїздки.

«З юридичної точки зору, ціль поїздки, безсумнівно, може бути задокументована обома способами. Однак пред'явлення документа, що зберігається на мобільному телефоні, є проблематичним з огляду на дотримання безпечної дистанції», — заявили в поліції. На їх думку, контроль документа в мобільному телефоні не можна здійснювати безконтактно, це займає більше часу, а отже, збільшує ризик можливого розповсюдження інфекції. «Ось чому ми віддаємо перевагу документу, але ми приймаємо обидва методи», — пояснили в поліції.

Нагадаємо що, уряд Чехії з понеділка значно обмежив вільний рух людей. Межі району можна покидати лише у випадку дороги на роботу, до лікаря або в офіс. Прогулянки чи біг можливі до 21 березня лише в муніципалітеті, в якому проживає людина. Разом з цим з понеділка набули чинності і інші обмеження по  всій країні, такі як, закриття дитячих садочків та  шкіл, а також  магазинів та закладів обслуговування. Суворішими є умови для носіння захисних масок, в магазині або громадському транспорті є обов’язковим респіратор.

Фото: Martin Pařízek, Český rozhlas

Читайте також: Для контролю та перевірки руху поліція Чехії відібрала 500 пунктів на магістралях

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|