Німеччина продовжить прикордонний контроль з Чехією ще на два тижні — Zarobitchanu Німеччина продовжить прикордонний контроль з Чехією ще на два тижні — Zarobitchanu

Німеччина продовжить прикордонний контроль з Чехією ще на два тижні

20:49
574
Німеччина продовжить прикордонний контроль з Чехією ще на два тижні

Німеччина продовжить постійний прикордонний контроль з Чехією та Австрійським Тиролем до 17 березня. 

Як пишуть Zarobitchanu з посиланням на  DPA, про це сьогодні  заявив заступник міністра внутрішніх справ Німеччини Стефан Майер на закритому засіданні Комітету внутрішніх справ Федерального парламенту. Поки що на сьогодні проводиться контроль зі значними обмеженнями на поїздки.

Німецька прикордонна поліція контролює дотримання карантинних заходів, введених Німеччиною щодо країн, які вважаються небезпечними, в першу чергу, мутаціями нових штамів коронавірусу. Чехія з великою частиною Тиролю та Словаччина є в цьому списку з 14 лютого.

З вищезгаданих країн до Німеччини можуть їхати тільки німці, іноземці які постійно проживають у Німеччині та далекобійники, у випадку якщо вони пред'являть негативний тест на коронавірус  терміном  не більше 48 годин. Усі, крім прикордонних працівників та водіїв вантажівок, повинні піти на карантин після прибуття.

Читайте також: Німеччина пом'якшує карантин:: Що зміниться?

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|