В Чехії цього року не слід розраховувати на нормальний Великдень — Zarobitchanu В Чехії цього року не слід розраховувати на нормальний Великдень — Zarobitchanu

В Чехії цього року не слід розраховувати на нормальний Великдень

19:41
1057
В Чехії цього року  не слід розраховувати на нормальний Великдень

Поточні карантинні заходи пом'якшуватимуться повільно, навіть у разі сприятливого розвитку подій. Першим буде відмінено  загальне обмеження руху людей, заявив віце-прем'єр-міністр та міністр внутрішніх справ Чехії Ян Гамачек в інтерв'ю Právo, передають Zarobitchanu. За його словами, цьогорічний Великдень, як і того року, буде відзначатися під жорсткими протиепідемічними заходами. Гамачек також  висловився проти використання російських та китайських вакцин, якщо вони не схвалені в ЄС. Він зізнався, що також отримував погрози з цього приводу.

Я відверто кажу, що Великдень не відбуватиметься у звичайному режимі. Думка, що все мине є нереальною. Числа та статистика наприкінці березня будуть ключовими. Коли ми бачимо, що заходи спрацювали, а цифри падають, тоді можна буде говорити про зняття обмежень. Одночасно ми будемо шукати способи зробити Великдень якомога терпимішим.- сказав віце-прем'єр-міністр Чехії.

За словами Гамачка, першим протиепідеміологічним заходом, який відмінять, буде обмеження руху по території Чехії.

До цього прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш вже  заявляв, що навіть після трьох тижнів жорстких обмежень, оголошених урядом з початку цього тижня, люди не повинні розраховувати на пом'якшення обмежень.

«Ми точно не будемо нічого послаблювати», — заявив Бабіш.

Нагадаємо, що Чеський уряд затвердив введення нового надзвичайного стану на 30 днів з 27 лютого до 28 березня.

Для забезпечення  та контролю руху в Чеській Республіці задіяли 26 000 поліцейських та 5000 військових по всій Чеській Республіці. Вони будуть на всіх основних дорогах, включаючи шосе.

Читайте також: Угорщина значно посилює карантин через зростання COVID-смертності: що зміниться

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|