Від тепер можна буде проводити тільки вибіркові рубки головного користування та вибіркові рубки формування і оздоровлення лісів у ялицево-букових деревостанах на крутих схилах у лісах Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей. — Zarobitchanu Від тепер можна буде проводити тільки вибіркові рубки головного користування та вибіркові рубки формування і оздоровлення лісів у ялицево-букових деревостанах на крутих схилах у лісах Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей. — Zarobitchanu

Все ж таки прийняли: Рада заборонила суцільну вирубку лісів у Карпатах

00:03
666
Все ж таки прийняли: Рада заборонила суцільну вирубку лісів у Карпатах

Від тепер Можна буде проводити тільки вибіркові рубки головного користування та вибіркові рубки формування і оздоровлення лісів у ялицево-букових деревостанах на крутих схилах у лісах Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей.

За законопроект №0873 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону)» Було проголосовано 301 депутатом.

В пояснювальній записці зазначається, що законопроект спрямований на вдосконалення заходів з охорони ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону від суцільних рубок як з підприємницькою, так і з оздоровчою метою.

«Завданням законопроекту є заборона проведення будь-яких суцільних рубок (як головного користування, так і рубок формування і оздоровлення лісів) ялицево-букових деревостанів на гірських схилах. Це дасть змогу уникнути ситуацій, коли під виглядом проведення санітарних рубок суцільним методом вирубується значна частина ялицево-букових деревостанів. Крім того, законопроект має на меті заборонити проведення рубок головного користування в національних природних парках, заказниках» — зазначається в записці.

Відповідно до законопроекту стане можливим проводити тільки вибіркові рубки головного користування та вибіркові рубки формування і оздоровлення лісів у ялицево-букових деревостанах на крутих схилах у лісах Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей .

Разом з цим  в пояснювальній записці наголошується « про існування великої проблеми з проведення рубок з підприємницькою метою в національних природних парках, заказниках, яка потребує негайного вирішення»

Читайте також : Влетів у копійку: хуліган приліпив фалоімітатор на пам'ятник Яна Гуса. Ця розвага йому коштувала 10000

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|