Поліція заблокувала в'їзд на блошиний ринок "Колбенку":170 машин розвернули — Zarobitchanu Поліція заблокувала в'їзд на блошиний ринок "Колбенку":170 машин розвернули — Zarobitchanu

Поліція заблокувала в'їзд на блошиний ринок "Колбенку":170 машин розвернули

20:45
2238
Поліція заблокувала  в'їзд на блошиний ринок "Колбенку":170 машин розвернули

Сьогодні зранку поліція заборонила в'їзд сто сімдесяти водіям  на блошиний ринок у Празі по вулиці U Elektry. Всі питання на цей раз були вирішені за домовленістю. Наразі в Чехії продаж товарів на ринках заборонений.

Поліція прибула на перехрестя вулиць U Elektry та Poděbradská ще  до опівночі, оскільки деякі продавці вночі приїжджають на ринок, щоб зайняти краще місце. Правоохоронці  були на місці до ранку суботи.

Під час заходу правоохоронці не дозволили  пройти понад 90 особам та завадили в'їзду 170 водіям. За словами прес-секретаря, усі порушення були вирішені поліцією за домовленістю.

За звичайних обставин, тисячі людей приїжджали на блошиний ринок  для  покупок, адже там можна було знайти майже все. Однак через поточну епідемічну ситуацію ринки заборонені.

Читайте також: В Чехії цього року не слід розраховувати на нормальний Великдень

«Ми контролювали дотримання постанови уряду про заборону роздрібного продажу на ринках», — розповів порталу iDNES представник поліції Ян Рибанскій, пишуть Zarobitchanu.

Згідно з урядовими заходами проти розповсюдження коронавірусу, продаж товарів у кіосках та на ринках заборонений, за винятком продовольчих магазинів та аптек, в рамках протиепідеміологічних заходів введених з 1 березня. За словами прес-секретаря, ця заборона однозначно стосується блошиного ринку.

Читайте також: Країни ЄС дадуть Чехії 100 000 доз вакцини Pfizer

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|