Чеська поліція не пустила до Праги автобуси з мітингувальниками — Zarobitchanu Чеська поліція не пустила до Праги автобуси з мітингувальниками — Zarobitchanu

Чеська поліція не пустила до Праги автобуси з мітингувальниками

16:10
121
Чеська поліція не пустила до Праги автобуси з мітингувальниками

Поліція на межі з Карвинським та Остравським районами не пропустила два автобуси з людьми, які їхали на демонстрацію проти урядових заходів у Празі, яка мала відбутися  у неділю вранці. На думку поліції,  пред'явлені документи для виїзду за межі району, не  були не в порядку.

Десятки людей з Карвіни та Острави виїхали на недільну демонстрацію проти урядових заходів, скликану у Празі на Вацлавській площі. Поліція зупинила автобуси з ними на міжрайонному кордоні та відправила їх назад, передавши справу на адміністративне провадження.

Є повідомлення, що автобуси з інших регіонів Чехії також їдуть на демонстрацію — наприклад, з Пльзеня, Градець-Кралове та Південноморавського регіону пишуть Zarobitchanu з посиланням на iDnes.

Демонстрація організована ініціативою «Ми разом».  Через годину також повинна  розпочатися демонстрація ініціативи Wanted PES.

Громадські збори тепер дозволені  максимум для 100 осіб  розбитих на групи з 20 учасників. Ці групи повинні бути на відстані не менше двох метрів. Відповідно до нещодавно розпорядження  уряду всі повинні бути в респіраторах, звичайна хірургічна маска чи саморобні засоби захисту є забороненими.

«Участь у демонстрації не є причиною виїзду з району», — заявив у вівторок міністр внутрішніх справ Чехії Ян Хамачек.

Нагада

Читайте також: Чехія видала двох українців, яких підозрюють у кіберзлочинності та відмиванні грошей

Нагадаємо, що з1 березня рух по всій Чеській Республіці обмежений. Людям заборонено подорожувати між районами, крім дороги на роботу, лікаря чи до офісу. Для підтвердження мети поїздки потрібно пред'явити довідки від роботодавця.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
  • Фото: Alexandr Satinský, MAFRA
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|