Завдяки вакцинації Ізраїль відкриває кордони та послаблює обмеження — Zarobitchanu Завдяки вакцинації Ізраїль відкриває кордони та послаблює обмеження — Zarobitchanu

Завдяки вакцинації Ізраїль відкриває кордони та послаблює обмеження

16:37
70
Завдяки вакцинації Ізраїль відкриває кордони та послаблює обмеження

Ізраїль сьогодні відкрив свої кордони та послабив низку протиепідемічних заходів. Зміни схвалені урядом, повідомило сьогодні агентство AFP,  передають Zarobitchanu. 

Hесторани будуть знову відкриті для вакцинованих, а в районах з низьким рівнем захворюваності  розпочнеться денне навчання. Також було відновлено пасажирські перевезення в аеропорту Бен-Гуріон. Послаблення стало можливим завдяки успішній кампанії вакцинації, в якій більше половини населення вже отримало принаймні одну дозу вакцини.

«Це чудовий день, ми відкриваємо ресторани для людей із зеленим паспортом, це повернення  до нормального життя», — сказав прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху. Зелений паспорт є підтвердженням вакцинації.

Читайте також: Ситуація погіршується: Угорщина встановила новий антирекорд захворюваності

Одночас епідеміологи застерігають від занадто швидкого послаблення карантину в Ізраїлі, де проживає дев'ять мільйонів людей. Вакцинація значно зменшила щоденний приріст коронавірусних інфекцій — з 10 000 на день у середині січня до нинішніх 3700.

В Ізраїлі близько 53 відсотків населення отримали першу дозу вакцини від Pfizer та BioNTech, а майже 40 відсотків отримали другу дозу. Вважається, що колективний імунітет виникає при щепленні від 70 до 85 відсотків населення.

Завдяки сьогоднішньому послабленню пасажирські перевезення в міжнародному аеропорту імені Бен-Гуріона відновилися. Близько 1000 людей можуть летіти до Ізраїлю повітряним транспортом, а наступного тижня квота збільшиться до 3000. За повідомленнями місцевої преси, також були відкриті деякі сухопутні пункти перетину кордону.

Читайте також: Чеська поліція не пустила до Праги автобуси з мітингувальниками

Бари та ресторани знову відкриють свої двері для власників зеленого паспорта, який ізраїльтяни отримують після другої дози вакцинування. Тераси та майданчики на свіжому повітрі відкриті для всіх, включаючи нещеплених людей. Спортивні матчі або конференції можна проводити при обмеженій кількості глядачів та учасників.

Однак деякі основні обмеження залишаються в силі. Наприклад, носіння респіраторів та соціальна дистанція.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|