В Kaufland почали продавати тести на коронавірус — Zarobitchanu В Kaufland почали продавати тести на коронавірус — Zarobitchanu

В Kaufland почали продавати тести на коронавірус

23:09
103
В Kaufland почали продавати тести на коронавірус

У вівторок Kaufland розпочав продаж антигенних тестів. Для теста необхідний мазок з передньої частини носа. На тести виявився досить великий попит. Однак існує обмеження, оди тест на день для одного покупця. Тести для домашнього тестування на коронавірус, які можна проводити без присутності медичного працівника.

Наступного тижня компанія планує розширити асортимент сімейним пакетом тестів, заявила речниця Kaufland Рената Майєрл, пишуть Zarobitchanu. Інші мережі супермаркетів також планують продавати тести.

Kaufland продає швидкий тест на антиген Flowflex SARS-CoV-2 за ціню149,90 крон.

Минулого тижня Kaufland також заявив, що хоче запустити в середині березня набір тестів виявлення коронавірусу NEWGENE, який виявляє наявність коронавірусу зі слини.

Тест, запропонований Kaufland, входить до переліку офіційно затверджених Міністерством охорони здоров’я Чхії.

Якщо його купує фізична особа підприємець або компанія, то вони можутьвимагати знижки в розмірі 60 крон з медичного страхування. У цій формі державанадає   максимум чотири тести на одного працівника або самозайняту особу (OSVČ) на місяць.

Іван
23:20

Бізнес планом попахує

Завантаження...
|