Чехія має новий антирекорд за кількістю госпіталізованих людей — Zarobitchanu Чехія має новий антирекорд за кількістю госпіталізованих людей — Zarobitchanu

Чехія має новий антирекорд за кількістю госпіталізованих людей

20:32
72
Чехія має новий антирекорд за кількістю госпіталізованих людей

Станом на сьогодні  в Чехії перебувають майже 9000 госпіталізованих з важкою формою covid-19, з них 1873 — у важкому стані. Це випливає із нещодавно змінених даних на веб-сайті Міністерства охорони здоров’я, пишуть Zarobitchanu. Це найвищі показники за всю епідемію.

Станом на 8 березня за даними міністерства було 8478 госпіталізованих та 1789 у важкому стані, але після коригування кількість зросла  до 8969 госпіталізованих та 1873 у важкому стані.

На кінець січня було госпіталізовано близько 5500. Протягом лютого кількість пацієнтів значно зросла,  на початок березня кількість госпіталізованих перевалила за  8000.

Крім того, статистичні дані міністерства не включають пацієнтів, які не виявляють симптомів covid-19 після  десяти днів лікування. Таким чином, кількість зайнятих лікарняних ліжок значно вища.

Читайте також: В Kaufland почали продавати тести на коронавірус

Станом на сьогодні  по всій Чехії було вільно лише 13 відсотків ліжок у відділеннях інтенсивної терапії та відділеннях анестезіології та реанімації та 24 відсотки стандартних ліжок із забезпеченням кисню.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|