У Словаччині молода вчителька померла після отримання вакцини AstraZeneca — Zarobitchanu У Словаччині молода вчителька померла після отримання вакцини AstraZeneca — Zarobitchanu

У Словаччині молода вчителька померла після отримання вакцини AstraZeneca

23:55
78
У Словаччині молода вчителька померла після отримання вакцини AstraZeneca

38-річна Словацька вчителька середньої школи померла через два тижні після отримання вакцини AstraZeneca. Про це заявило в п'ятницю Словацьке радіо і телебачення (RTVS), передають Zarobitchanu.

У Словаччині саме вакцині AstraZeneca надано пріоритет вакцинування викладачів. Вчителька, яка померла після введення вакцини, одразу зіткнулася з побічними ефектами, але їх інтенсивність з часом тільки зростала. «Головний біль, лихоманка, сильний тремор, біль у суглобах і досить сильний біль у руках», — сказала Антонія RTVS.

Через тиждень після щеплення вона опинилася у важкому стані і через кілька днів померла у лікарні. «Моя дочка любила свою роботу. Вона була вакцинована AstraZeneca 13 лютого 2021 року та помер 27 лютого. Вона була така життєрадісна », — сказав її батько.

Словацький державний інститут контролю за наркотиками (SÚKL) вже зареєстрував 804 повідомлення про побічні реакції на вакцину AstraZeneca. Однак, до тепер, не було повідомлень про летальні випадки після введення вакцини.

Читайте також: Польща запроваджує жорсткий локдаун ще у трьох воєводствах

Вакцина була імпортована до Словаччини 5 лютого 2021 року в 216 упаковках, тобто 21 600 доз. Це була найперша поставка вакцини до Словаччину ", — зазначили в інституті.

 Розтин визначив точну причину смерті. «Згідно з повідомленням після обстеження померлої, причиною смерті став набряк мозку, тромбофілія та легенева емболія», — повідомляє РТВС. «Я впевнений, що причиною смерті моєї дочки стала вакцина AstraZeneca. Як убитий горем батько, я хочу запобігти подібним трагедіям, пов’язаним з цією дикою вакцинацією », — додав батько загиблої вчительки.

Читайте також: На роботі у Чехії трагічно загинули двоє молодих українців

Експерти продовжують наполягати на тому, що в даний час немає доказів того, що випадки тромбоемболічних ускладнень були спричинені вакциною. „У цьому ми повинні чітко покладатися на владу, яка оцінює безпеку вакцин, і в нашому випадку це Європейське агентство з лікарських засобів, яке заявило, що не виявило жодних серйозних проблем з цією конкретною партією. Воно також заявило, що частота таких тромбоемболічних подій у вакцинованих людей не перевищує частоти цих подій у загальному “, — сказав вірусолог Борис Клемпа.

Словацький SÚKL наголосив, що переваги вакцини продовжують переважати ризики, і не рекомендує призупиняти вакцинацію AstraZeneca.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|