Уряд Чехії не знає, що буде після 21 березня. Магазини точно не відкриються до Великодня — Zarobitchanu Уряд Чехії не знає, що буде після 21 березня. Магазини точно не відкриються до Великодня — Zarobitchanu

Уряд Чехії не знає, що буде після 21 березня. Магазини точно не відкриються до Великодня

18:09
93
Уряд Чехії не знає, що буде після 21 березня. Магазини точно не відкриються до Великодня

Чеський Кабмін  не дає дуже втішні прогнози, що буде після 21 березня. Але обмеження поїздок між районами, повинне закінчитися. 

«Ми сьогодні не можемо точно сказати, чи буде відмінена заборона виїзду з окресів. Ми всі боремось, щоб це сталося як найскоріше .Щодо руху  людей може бути невелике послаблення», — сказав віце-прем'єр-міністр Карел Гавлічек. Однак, за його словами, змін у сфері роздрібної торгівлі та дозвілля не відбудеться до Великодня.

Міністр охорони здоров'я Ян Блатний вважає, що  блокування руху стане більш слабким після 21 березня.

За словами Гавлічка, нинішні протиепідемічні заходи, працюють та повинні стабілізувати ситуацію. «Але зараз цифри повинні зростати, тому що ми почали тестування в компаніях. », — сказав Гавличек.

Читайте також: Поліція в Празі викрила чергову нелегальну вечірку

Уряд Чехії обговорить на цьому тижні  більш часті тестування в компаніях, працівники можуть проходити тестування на антиген двічі на тиждень. Крім того, компанії з 10-50 співробітниками також можуть почати обов'язкове тестування робітників.

Нагадаємо, шо Чеський уряд затвердив введення новогонадзвичайного стану на 30 днів з 27 лютого до 28 березня.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|