Чеські митники знайшли сотні тисяч нелегальних респіраторів з Китаю — Zarobitchanu Чеські митники знайшли сотні тисяч нелегальних респіраторів з Китаю — Zarobitchanu

Чеські митники знайшли сотні тисяч нелегальних респіраторів з Китаю

22:18
81
Чеські митники знайшли сотні тисяч нелегальних респіраторів з Китаю

Під час проведення перевірки празькими митниками було вилучено майже 700 000 респіраторів. Вони жодним чином не маркувались і не мали необхідних сертифікатів якості.

За словами митників, респіратори були імпортовані з Китаю, передають Zarobitchanu. У транспортному контейнері були ящики із загальною кількістю 680 000 респіраторів. Вартість партії, була оцінена на суму близько двох мільйонів крон.

«Вони жодним чином не маркувались і не мали сертифікатів, що підтверджують їх ефективність», — сказав Йозеф Вахтл, керівник митної служби столиці Праги.

«Вперше в історії ми зіткнулися з ситуацією, коли під час інспекцій ми виявили респіратори, які виявилися взагалі не позначені», — сказав Вахтл.

За його словами, захисне обладнання доведеться транспортувати та утилізувати імпортером за межами Європейського Союзу.Вони прямували до європейського ринку. За словами Вахтла, зараз імпортеру пропонуються варіанти вирішення ситуації. «Товар просто не може бути випущений у вільний обіг», — заявив директор митниці. Імпортеру доведеться утилізувати або відвезти респіратори за свій рахунок.

Читайте також:  Уряд Чехії не знає, що буде після 21 березня. Магазини точно не відкриються до Великодня

Прес-секретар митниці Івана Куркова додала, що у цій справі немає ризику переслідування. Митниця відібрала партію для перевірки на основі інформації та аналізу даних, отриманих після в'їзду товарів до ЄС. 

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Коментарі
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|