Громадським транспортом Праги користується на 60 відсотків менше пасажирів ніж рік тому — Zarobitchanu Громадським транспортом Праги користується на 60 відсотків менше пасажирів ніж рік тому — Zarobitchanu

Громадським транспортом Праги користується на 60 відсотків менше пасажирів ніж рік тому

22:53
90
Громадським транспортом Праги користується на 60 відсотків менше пасажирів ніж рік тому

Громадським транспортом Праги в даний час користується більше ніж на 60 відсотків менше пасажирів у будні, ніж зазвичай. Причиною є заходи проти поширення covid-19. Найбільше на сьогодні падіння пасажирів було в березні минулого року. Це випливає з документа організації Ropid, яка організовує громадський транспорт Праги, передають Zarobitchanu. 

Вона підрахувала статистику для муніципального комітету з транспорту. Робота громадського транспорту була обмежена на початку пандемії минулого року, і лише транспортна компанія (DPP) зазнала падіння доходів минулого року до 1,4 млрд. Крон.

Читайте також: Чеські митники знайшли сотні тисяч нелегальних респіраторів з Китаю

Згідно з документом, попит на проїзд у метро впав на 68 відсотків. Хоча до пандемії відбулося близько 1,16 мільйона поїздок, в даний час в середньому 368 000 поїздок. У випадку з трамваями та автобусами кількість пасажирів скоротилася на 63 відсотки. 

За весь пандемічний період у березні минулого року в громадському транспорті було найменше людей. Падіння проїзду вметро тоді досягло 82 відсотків, зокрема з 1,17 млн поїздок до 205 000. Точних даних про трамваї та автобуси немає, оскільки на той час у них ще не було достатньо функціональних автоматичних лічильників, йдеться у матеріалі.

Громадський транспорт зараз працює в обмеженому режимі. Метро курсує за святковим графіком, а робочий час припиняється близько 22:30. Трамваї також працюють за  святковим графіком, і припиняють їздити між 22:15 і 22:30. Для автобусів встановлюється  пів святковий розклад. Щоденна робота припиняється одночасно з трамваями. Експлуатація приміського транспорту є обмежена.

Читайте також: В Чехії інфікований чоловік, через вікно втік з ізоляції

На додаток до зміненого розкладу руху, у Празі все ще існує заборона на посадку через вхідні двері, а продаж квитків водіям міських автобусів скасовано. Всім пасажирам потрібно мати респіратор у громадському транспорті, включаючи трамвайні та автобусні зупинки.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|