Росія погрожує заблокувати Twitter — Zarobitchanu Росія погрожує заблокувати Twitter — Zarobitchanu

Росія погрожує заблокувати Twitter

23:26
19
Росія погрожує заблокувати Twitter

Росія через місяць заблокує твіттер на своїй території, якщо ця соціальна мережа не буде відповідати вимогам щодо видалення забороненої в Росії інформації. Про це сьогодні заявило агентство ТАСС з посиланням на заступника директора цензурного управління Роскомнадзора Вадима Субботіна.

«Ми зробили перерву на місяць, щоб відстежувати реакції Twitter на вимогу видалення забороненої інформації. Тоді, залежно від відповіді адміністрації соціальної мережі, ми приймемо відповідне рішення», — сказав Субботін. «Якщо Twitter не відповідає вимогам Роскомнагляду та вимогам російського законодавства, ми розглянемо повну його заборону в Росії», — додав він.

Читайте також: Чеські митники знайшли сотні тисяч нелегальних респіраторів з Китаю

«Twitter не реагує на наші вимоги в необхідній мірі. Якщо це продовжиться, він буде заблокований через місяць без рішення суду», — сказав Субботін "Інтерфаксу".

Депутат запевнив, що всі санкції будуть зняті, якщо Twitter відповідатиме російським вимогам.

Минулого тижня Роскомнадзор скаржився, що Twitter не реагує на переговорну пропозицію та запити офісу.

Цього місяця Роскомнадзор намагався покарати соціальну мережу за ігнорування вимог Москви шляхом навмисного уповільнення її роботи. Але, як повідомляють незалежні ЗМІ, цей крок торкнувся і веб-сайтів багатьох російських провладних та прокремлівських ЗМІ.

Тоді Twitter заявив, що стурбований впливом російських дій на свободу вираження поглядів, і запезначив, що це дозволить використовувати соціальну мережу для пропаганди та протиправної поведінки.

Читайте також: Громадським транспортом Праги користується на 60 відсотків менше пасажирів ніж рік тому

За інформацією Reuters, поточна загроза являє собою загострення суперечки між Москвою та американськими Інтернет-гігантами.

Нещодавно російські законодавці ухвалили закони, що дають Роскомнагляду, серед іншого, право частково або повністю блокувати Інтернет-платформи, якщо вони цензурують або «дискримінують російські ЗМІ» на російській території. У той же час Росія збільшила штрафи на соціальні мережі та веб-сайти, якщо вони «порушують права російських громадян в Інтернеті, включаючи цензуру з боку російських ЗМІ». Водночас депутати наказали соціальним мережам позбутися незаконного контенту, включаючи інформацію, що виражає «неповагу до держави» або закликає до несанкціонованих протестів. Москві також не подобається, що нещодавно twitter вдався до позначення деяких російських ЗМІ як «пов'язаних з державою».

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|