​Влад Чехії продовжує обмеження руху до Великодня — Zarobitchanu ​Влад Чехії продовжує обмеження руху до Великодня — Zarobitchanu

​Влада Чехії продовжує обмеження руху до Великодня

23:33
116
​Влада Чехії продовжує обмеження руху до  Великодня

Обмеження руху та інші заходи проти розповсюдження covid-19 продовжуватимуть діяти і після 21 березня. Сьогодні уряд продовжив заходи карантину до кінця надзвичайного стану. Наразі він діє до 28 березня, але Чеський Кабмін хоче його продовжити. За словами міністра охорони здоров’я Яна Блатного, заходи повинні тривати до кінця Великодня.

Сьогодні уряд лише частково пом'якшив обмеження на заняття спортом та дозвілля. Люди зможуть займатися спортом без респіраторів та виходити на прогулянку за межі села. Поширення covid-19 продовжує сповільнюватися, а кількість щеплених за середу була однією з найвищих за весь час.

Читайте також: Чеські митники знайшли сотні тисяч нелегальних респіраторів з Китаю

«Ситуація в лікарнях все ще дуже критична. Слава Богу, що більшість із нас дотримувалися заходів, і ситуація  поволі починає покращуватися. Уряд погодився послабити деякі заходи. Це стосується, зокрема, дозвілля. », — сказав міністр охорони здоров’я Ян Блатний.

Продовження надзвичайного стану залежатиме від того, чи підтримує Палата депутатів продовження терміну дії надзвичайного стану. Він діє до 28 березня, депутати прийматимуть рішення наступного тижня. Без надзвичайного стану уряд не може обмежувати пересування.

Читайте також: Поліція в Празі викрила чергову нелегальну вечірку

У середу в Чехії було зареєстровано 11928 випадків захворювання на covid-19, що на 2600 менше, ніж тиждень тому.  Збільшення кількості заражених людей неухильно сповільнюється з суботи. Однак кількість хворих на covid-19 залишається досить високою — близько 9000 з початку минулого тижня. Кількість смертей від covid-19 вже перевищила 24000 з початку епідемії.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|