Митниця запустила калькулятор вартості розмитнення авто — Zarobitchanu Митниця запустила калькулятор вартості розмитнення авто — Zarobitchanu

Митниця запустила онлайн калькулятор вартості розмитнення авто

23:14
628
Митниця запустила онлайн калькулятор вартості розмитнення авто

Державна митна служба України  дозволила  доступ до тестового калькулятора орієнтовної митної вартості та платежів при оформленні, тобто розмитненні авто.

Про це у Facebook повідомив очільник митниці Максим Нефьодов.

Він наголосив, що сам процес створення бази зайняв на 1,5 місяця довше ніж очікувалось.

За  словами очільника, сервіс генерує дані щодо мінімальної, середньої та максимальної вартості вказаного авто за 2018-2019 роки на підставі реальної інформації мільйона машин та більш ніж 2300 моделей.

Читайте також:Все ж таки прийняли: Рада заборонила суцільну вирубку лісів у Карпатах

«Це робоча база тих авто, що були оформлені на митниці, її почистили вручну від помилок і одруківок, тому цей процес і зайняв на 1,5 місяця довше очікуваного», — наголосив очільник ДМС.Також Нефьодов наголосив, що ціни на авто вказані за 2018-2019 рік, і є актуальними.«Що мається на увазі „за 2018-2019“? Скажімо, Форд Фокус 2.0 2012 року випуску в 2013 коштував одні гроші, а зараз — зовсім інші. Машина по параметрах не змінилась, але брати цифри за 2013-й і застосовувати на 4.11.2019 не можна. Тому беремо оформлення за відносно недавній проміжок часу, за який знецінення не таке суттєве», — підкреслив Нефьодов.

Протестувати сайт можна за посиланням: https://calc.customs.gov.ua. Наразі сайт «впав» від напливу бажаючих.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|