Бабіш підтвердив що надзвичайний стан не буде продовжуватися після 11 квітня — Zarobitchanu Бабіш підтвердив що надзвичайний стан не буде продовжуватися після 11 квітня — Zarobitchanu

Бабіш підтвердив що надзвичайний стан не буде продовжуватися після 11 квітня

20:26
851
Бабіш підтвердив що надзвичайний стан не буде продовжуватися після 11 квітня

Надзвичайний стан у Чехії закінчиться 11 квітня, його  продовжувати не будуть. Про це підтвердив сьогодні прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш в інтерв'ю для  tn.cz. 

З 12 квітня обмеження на поїздки між районами та комендантська година автоматично відміняються, передають Zarobitchanu.

Надзвичайний стан у Чехії введений з 5 жовтня минулого року та кілька разів подовжувався через другу хвилю епідемії коронавірусу та вже триває вже більше пів року.

"Є фактом те, що надзвичайний стан закінчується, ми не будемо його продовжувати, будемо діяти згідно із законом про пандемію", — сказав Бабіш для tn.cz. На запитання, чи означає це, що обмеження на поїздки між районами або нічний комендантський час припиняться 12 квітня, він відповів, що це саме так.

Читайте також: На Чехію обрушиться сильний вітер, можливий сніг, попередили метеорологи

Більшість державних обмежень проти коронавірусу пов'язані з надзвичайною ситуацією. Обмеження вільного пересування людей повністю залежать від цього.

Урядова меншина ANO та CSSD хотіли продовжити надзвичайний стан до кінця березня до 27 квітня. Однак депутати дозволили продовжити його лише до 11 квітня

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Сергій
18:34

Це вже не смішно, пів року живемо таким «ненормальним життям», Хочеться вже просто піти в ресторан чи кіно, всі вже забули як це.

Завантаження...
|