В Чехі магазини та ресторани повинні відкритися до кінця квітня — Zarobitchanu В Чехі магазини та ресторани повинні відкритися до кінця квітня — Zarobitchanu

В Чехі магазини та ресторани повинні відкритися до кінця квітня

20:51
274
В Чехі магазини та ресторани повинні відкритися до кінця квітня

Надзвичайний стан у Чехії закінчиться 11 квітня, і повинне початися поступове зняття заходів карантину. Чеські політики та експерти заявляють, що крок за кроком вдається поступово  брати під контроль епідемію. На думку  біолога Ярослава Флегра, шлях до відкриття  магазинів та всіх інших закладів веде через тестування. 

Маленька крихка та тендітна зміна на краще. Таким чином, можна охарактеризувати фазу боротьби з епідемією коронавірусу, в якій зараз знаходиться Чеська Республіка. Адже станом на 5 квітня, 5794 пацієнтів було  госпіталізовано з covid-19 до лікарень.

Міністр внутрішніх справ і керівник Центрального кризового штабу Ян Гамачек  заявив, як буде відбуватися послаблення. «Я вважаю, що 12 квітня повинні відбутися дві речі. Діти повинні повернутися до школи. І має закінчиться заборона виїзду за  межі району, а також відміна комендантської години, ці заходи були введені в рамках  надзвичайного стану. Отже, надзвичайний стан повинен закінчитися і ми більше не будемо просити уряд про його продовження. Згодом з 19 квітня повинен бути ще один етап повернення дітей старших класів до шкіл, а разом із цим  буде місце для подальшого послаблення відповідно ситуації », — розповів своє бачення  поступової відміни заходів карантину  Ян Гамачек для Život v Česku передають Zarobitchanu.

Читайте також: МОЗ Чехії випустило нові правила при в'їзді до країни з 5 квітня

Більша Частина громадськості припускає, що із закінченням надзвичайного стану в Чехії одразу будуть знову відкриті всі магазини та служби. Але  біолог і паразитолог Ярослав Флегр підкреслив, що все однчасно відкрити не можна однозначно.Відкриття буде відбуватися поступово, і при сприятливій ситуації повинно відбутися вже до кінця квітня.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|