В Чехії у понеділок був найменший показник нових випадків зараження від 6 грудня — Zarobitchanu В Чехії у понеділок був найменший показник нових випадків зараження від 6 грудня — Zarobitchanu

В Чехії у понеділок був найменший показник нових випадків зараження від 6 грудня

20:00
260
В Чехії у понеділок був найменший показник нових випадків зараження від 6 грудня

У понеділок 5 квітня у Чехії було зареєстровано 1405 підтверджених випадків захворювання на covid-19. Це найменший щоденний приріст захворювання  з 6 грудня. У порівнянні з минулим тижнем, є суттєве зменшення, тоді було зафіксовано 5500 інфікованих, але беручи до уваги, той факт, що тоді був звичайний робочий день, а цього тижня святковий, ця різниця не відображає дійсності. Станом на сьогодні в Чехії  27 169 людей померли від зараження коронавірусом. Це випливає з даних Міністерства охорони здоров’я Чехії, передають Zarobitchanu.

Кількість хворих на коронавірус у лікарнях в понеділок дещо впала до 5709 осіб. З них 1291 — зараз  у важкому стані. Сьогодні вранці в медичних закладах Чеської Республіки було доступно 28 відсотків ліжок з забезпеченням кисню, і близько 2000 стандартних ліжок було доступно для пацієнтів, які мають важку форму захворювання.

Читайте також: МОЗ Чехії випустило нові правила при в'їзді до країни з 5 квітня

У понеділок лабораторії провели приблизно 45 000 тестів, що на десять тисяч більше, ніж у неділю. Переважна частина з яких  складає профілактичні тести.

На сьогоднішній день медичні працівники Чеської Республіки ввели 1818 756 доз вакцини проти коронавірусу. У понеділок було проведено 8256 щеплень, що є найменшим показником з кінця лютого. Наразі вже 583 388 людей отримали обидві необхідні дози вакцини.

В Чехії з початку епідемії  з березня минулого року було зафіксовано 1 555 245 випадків зараження  коронавірусом. Понад 1,42 мільйона з них вже вилікували.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|