Блатний: до перукарні чи на масаж тільки з негативним тестом — Zarobitchanu Блатний: до перукарні чи на масаж тільки з негативним тестом — Zarobitchanu

Блатний: до перукарні чи на масаж тільки з негативним тестом

21:25
312
Блатний: до перукарні чи на масаж тільки з негативним тестом

Коли ситуація покращиться і з'явиться можливість відкрити певні заклади та служби, буде необхідна наявність негативного тесту на коронавірус. Про це заявив міністр охорони здоров'я Чехії Ян Блатний  на прес-конференції після сьогоднішнього засідання уряду, передають Zarobitchanu.

 Це правило насамперед  стосується, наприклад, перукарень та інших послуг з догляду за тілом, які, за його словами, будуть відкриті у першій хвилі подальшого послаблення карантину.

Буде можливість проведення як тесту на антиген, так і ПЛР. Тест на антиген буде діяти протягом коротшого часу ніж ПЛР.

В якості однієї з умов антигенні тести на covid-19 включає оновлена протиепідемічна система (ПЕС). Масове регулярне тестування може дозволити проведення публічних заходів для більшої кількості людей  та для початку, часткове відкриття ресторанів чи готелів.

Читайте також: В Чехі магазини та ресторани повинні відкритися до кінця квітня

До лютого, згідно з початкової системи ПЕС, керувалося функціонування окремих сфер бізнесу та певні види діяльності. Відмова від використання системи головним чином пов’язана з поширенням так званої британської мутації коронавірусу, яка є більш заразною і швидше поширюється серед людей.

Спочатку Міністерство охорони здоров’я Чехії оголосило, що заміну системі ПЕС до Великодня представить уповноважений головний гігієніст Павла Сврчінова. Однак перед великодніми вихідними Блатний сказав, що документ очікує думок експертних груп, але він знаходиться на дуже просунутій стадії підготовки. Тому невдовзі повинна з'явитися оновлена версія протиепідеміологіної системи ПЕС.

Нагадаємо, що  вівторок 6 квітня Уряд Чехії обговорював питання закінчення карантину. Після засідання було вирішено, що з 12 квітня відкриються магазини дитячих товарів, канцтовари, зможуть працювати фермерські ринки, також зможуть відкрити свої двері зоопарки та ботанічні сади.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|