​ Заборона на поїздки між районами та комендантська година закінчаться 11 квітня — Zarobitchanu ​ Заборона на поїздки між районами та комендантська година закінчаться 11 квітня — Zarobitchanu

​ Заборона на поїздки між районами та комендантська година закінчаться 11 квітня

22:42
911
​ Заборона на поїздки між районами та комендантська година закінчаться 11 квітня

Заборона на поїздки між районами та нічна комендантська година закінчаться разом із надзвичайним станом 11 квітня. До десяти людей всередині приміщення та 20 зовні зможуть знову збиратися разом, заявив міністр охорони здоров'я Ян Блатні  після засідання уряду. За його словами, подальші заходи продовжуватимуться згідно із законом про пандемію, який нещодавно затвердила Палата депутатів.

«З закінченням надзвичайного стану обмеження на переміщення між районами анулюються. », — сказав Блатний. 

Наразі з початку березня в рамках надзвичайного стану людям заборонено виїжджати з району проживання, за винятком необхідних поїздок на роботу чи  до лікаря. Нічний комендантський час з 21:00 до 05:00 діє з 27 грудня минулого року.

«Таким чином, ми виконали те, що обіцяли як людям, так і Палаті депутатів, подаючи запит на продовження дії надзвичайного стану», — додав Блатний. Востаннє надзвичайну ситуаціюпродовжували з 26 березня до чотирнадцяти днів.

Читайте також:Чеський уряд на засіданні встановив що відкриється після закінчення карантину

Навесні минулого року оголошений урядом надзвичайний стан на діяв 66 днів, чинний триває 188 днів. Після закінчення надзвичайного стану заходи карантину будуть керуватися новим законом про пандемію, який був прийнятий за погодженням уряду та опозиції.

Законопроект був схвалений Палатою депутатів ще 18 лютого. Через шість днів Сенат Чехії повернув проект депутатам із поправками. Після чого депутати проголосували за відредагований законопроект 26 лютого, після чого він був затверджений із змінами в сенаті. Того ж дня закон підписав президент Чехії, та набрав чинності 27 лютого.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|