15 осіб депортують: у Празі Чужинецька поліція провела черговий рейд — Zarobitchanu 15 осіб депортують: у Празі Чужинецька поліція провела черговий рейд — Zarobitchanu

15 осіб депортують: у Празі Чужинецька поліція провела черговий рейд (ВІДЕО)

21:24
26563
15 осіб депортують: у Празі Чужинецька поліція провела черговий рейд (ВІДЕО)

У четвер вранці Празька поліція у справах іноземців (Cizinecká policie) провела рейд на будівництві в Празі 5 район Сміхов. Метою було виявлення незаконно перебуваючих іноземців на території Чехії та дотриманні заходів карантину введених  Міністерством охорони здоров'я, запроваджених у зв'язку з пандемією COVID 19, про це повідомляють Zarobitchanu, з посиланням на Tydenik policie.

В  операції взяли участь понад сорок співробітників поліції, за розпорядженням Державної гігієнічної служби та Регіональної інспекції праці.

В рамках заходу під назвою «GRAFIK II» було перевірено сімдесят п'ять осіб, з яких понад сорок робітників були громадянами третіх країн. 

П'ятнадцять осіб були затримані за незаконне працевлаштування на території Чеської республіки, в декількох осіб виявилися прострочені візи, тобто припинення тимчасового права на перебування цих осіб у Чехії. 

Проти них було порушено адміністративне провадження у справі про депортацію з країни.

Крім того, у дев'яти випадках було накладено штраф за порушення Закону № 258/2000 Sb. щодо охорони здоров’я населення, оскільки вони не мали на собі респіратора, для захисту дихальних шляхів на роботі.

Читайте також: В Чехії зараз обговорюють чи запроваджувати ковід паспорти

Під час рейду цього року  співробітники поліції виявили найбільшу кількість нелегальних робітників на одному будівельному майданчику.

В поліції заявили, що це одна з причин, чому вони будуть продовжувати робити перевірки і надалі.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|