В Чехії розповіли коли слід очікувати наступне послаблення карантину — Zarobitchanu В Чехії розповіли коли слід очікувати наступне послаблення карантину — Zarobitchanu

В Чехії розповіли коли слід очікувати наступне послаблення карантину

13:56
843
В Чехії розповіли коли слід очікувати наступне послаблення карантину

Після закінчення надзвичайного стану повернення дітей  до шкіл та дитячих садочків, зняття заборони на переїзди між населеними пунктами, відміни комендантської година, відкриття певних магазинів та закладів сфери надання послуг є досить великим кроком, але потрібно контролювати розвиток подальших подій. Тому наступне послаблення карантину, відкриття магазинів та ресторанів, не можна очікувати принаймні ще два тижні, про це розповів для Právо міністр промисловості та торгівлі Чехії Карл Гавлічек, передають Zarobitchanu.

У четверг в вечері відбулася зустріч Гавлічка, прем'єр-міністра Чехії тановообраного міністра охорони здоров'я Петра Аренберга, на якій були обговорені деталі закінчення надзвичайного стану, та закладів які відкриються з понеділка. Але разом із цим вони розглянули актуальне на сьогодні питання наступної хвилі послаблення, та подальший план дій. Вони домовилися про створення сумісної групи МОЗ та Міністерства промисловості та торгівлі.

Читайте також: В Чехії зараз обговорюють чи запроваджувати ковід паспорти

За словами міністра Карл Гавлічка обговорення йшло не про конкретну відміну чи відкриття чогось, а скоріше про умови за яких це буде здійснюватися це.

Новий міністр охорони здоров'я повинен визначитися, за яких умов та що саме буде відкриватися. Імовірно сценарій буде подібний, тому, що застосовувався минулої весни. Між етапами послаблення будуть інтервали, які звичайно, що не будуть меншими за 14 днів. Робоча група буде слідкувати за ситуацією та збирати дані, на основі яких будуть відкриватися подальші магазини, заклади послуг, культури та спорту.

Але однозначно ніяких вагомих дій не буде, принаймні на протязі двох тижнів, заявив Карл Гавлічек.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|