Празький блошиний ринок "Колбенова" поки що залишиться закритим — Zarobitchanu Празький блошиний ринок "Колбенова" поки що залишиться закритим — Zarobitchanu

Празький блошиний ринок "Колбенова" поки що залишиться закритим

15:28
352
Празький блошиний ринок "Колбенова" поки що залишиться закритим

З понеділка в Чехії закінчиться надзвичайний стан. Після якого буде дозволена діяльність ринків та базарів.Але  Празький блошиний ринок, який в народі і досі називають «Колбенка», через колишнє розташування біля метра Kolbenova, поки що залишиться закритим, йдеться на сайті Blesitrhy, повідомляють Zarobitchanu.

Відповідно  розпорядження міського округу Праги 9 та продовження надзвичайного стану від 27 лютого діяльність ринку є забороненою до покращення єпідеміологічної ситуації в Чеській республіці.

Незважаючи не те що торговий майданчик знаходиться під відкритим небом, чеська влада вирішила не відновлювати діяльність ринку. Відкриття буде можливе під час другої хвилі послаблень заходів карантину, яке відбудеться не скоріше ніж за два тижні.

Читайте також: Завтра в Чехії закінчиться надзвичайний стан. Що буде змінено ?

Нагадаємо, що 6 березня Празька поліція провела спецоперацію, в ході якої не дозволили пройти на територію ринку, який знаходиться на перехрестя вулиць U Elektry та Poděbradská, понад 90 особам та завадили в'їзду 170 водіям, які незважаючи на заборону вирішили на ринок.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|