Чехія хоче закупити вакцину AstraZenka,яка в Данії списана як небезпечна — Zarobitchanu Чехія хоче закупити вакцину AstraZenka,яка в Данії списана як небезпечна — Zarobitchanu

Чехія хоче закупити вакцину AstraZenka,яка в Данії списана як небезпечна

19:17
192
Чехія хоче закупити вакцину AstraZenka,яка в Данії списана як небезпечна

Міністр внутрішніх справ Чехії Ян Гамачек заявив у середу, що доручив послу Чехії в Копенгагені звернутися до влади Данії через зацікавленість Чехії у придбанні вакцин AstraZeneca. Але раніше Данією було  вирішено припинити її використання через поодинокі випадки утворення тромбів у осіб, які були нею вакциновані проти covid-19.

«Данія оголосила, що припиняє вакцинацію AstraZeneca. Я доручив послу Чехії в Копенгагені негайно зв’язатися з владою Данії та оголосити про зацікавленість Чехії у придбанні всіх вакцин AstraZeneca які є у Данії », — повідомив Гамачек у Twitter, повідомляють Zarobitchanu.


Вакцина, розроблена британсько-шведською фармацевтичною компанією AstraZeneca у співпраці з Оксфордським університетом, та є одним із чотирьох продуктів, які були схвалені для використання в ЄС. Тиждень тому EMA заявила, що згустки крові можуть бути дуже рідкісним побічним ефектом вакцини, і дозволила використання вакцини.

Читайте також: В Чехії розповіли коли слід очікувати наступне послаблення карантину

Проблеми з рідкісним виникненням згустків крові також були зареєстровані після щеплення вакциною від Johnson & Johnson.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|