80 відсотків Чеських компаній хочуть вакцинувати працівників, як тільки з'явиться така можливість — Zarobitchanu 80 відсотків Чеських компаній хочуть вакцинувати працівників, як тільки з'явиться така можливість — Zarobitchanu

80 відсотків Чеських компаній хочуть вакцинувати працівників, як тільки з'явиться така можливість

21:28
186
80 відсотків Чеських компаній хочуть вакцинувати працівників, як тільки з'явиться така можливість

Приблизно 80 відсотків чеських компаній хочуть вакцинувати своїх співробітників проти covid-19, як тільки для них стануть доступні вакцини. Найбільш зацікавленими у вакцинації  є компанії у галузі охорони здоров’я та фармацевтики, а також промислові компанії. Це випливає за результатами опитування PwC, повідомляють Zarobitchanu.

В опитуванні, яке проводилося в кінці березня, взяли участь 240 керівників компаній, що працюють у Чеській Республіці.

Компанії, в котрих працює понад 250 працівників, більше зацікавлені у щепленнях, з них бажання вакцинувати працівників виявили 85 відсотків. В менших компаній бажання виявили лише 78 відсотків опитуваних.

Дещо меншою виявилася зацікавленість компаній у сфері роздрібної торгівлі та логістики, з них лише 75 відсотків директорів висловили позитивну думку.

Згідно з опитуванням PwC, 26 відсотків директорів, з якими контактували, збираються мотивувати своїх працівників до вакцинації. Також 68 відсотків опитуваних заявили, що готові допомогти державі у вакцинації будь-якою ціною, а ще 12 відсотків заявили, що готові допомогти у вакцинації, якщо отримають фінансову допомогу.

Читайте також: Чехія хоче закупити вакцину AstraZenka, яка в Данії списана як небезпечна

Результати опитування майже відповідають висновкам Асоціації автомобільної промисловості серед компаній-членів. 

В даний час відповідно до розпорядження Чеської влади, компанії зобов’язані регулярно тестувати своїх працівників. Вакцинація в Чехії залежить головним чином від постачання достатньої кількості вакцин від постачальників. Наразі 1,44 мільйона чехів вже були щеплені принаймні однією дозою вакцини covid-19. 

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|