Понад 60 відсотків Чеських промислових компаній скаржаться на дефіцит персоналу — Zarobitchanu Понад 60 відсотків Чеських промислових компаній скаржаться на дефіцит персоналу — Zarobitchanu

Понад 60 відсотків Чеських промислових компаній скаржаться на дефіцит персоналу.

14:11
548
Понад 60 відсотків Чеських промислових компаній скаржаться на дефіцит персоналу.

Понад 60 відсотків промислових компаній Чехії скаржаться на те, що їм бракує працівників, найбільша нестача в кваліфікованих робітниках. У середньому на вакансію припадає лише 0,3 — 0,5 претендентів. Тому в майбутньому компанії планують ще інтенсивніше покладатися на іноземних працівників. Це випливає з лютневого опитування кадрового агентства Hofmann Personal серед понад двохсот чеських фахівців з підбору персоналу, повідомляють Zarobitchanu.

53 відсотки компаній під час опитування зазначили, що їм в основному не вистачає кваліфікованих робітників, ремісників, майстрів, які вміють працювати на машинах та обладнанні. Найбільший дефіцит цих позицій спостерігається в автомобільній, машинобудівній, металообробній та ливарній галузях.

«На ринку праці вже довгостроково не вистачає кваліфікованих робітників, і ситуація не зміниться. Попит на цих людей значно перевищує пропозицію протягом багатьох років. Зараз, за нашими підрахунками, у виробництві та будівництві бракує до 300 000 робітників », — сказала Габріела Хрбачкова, директор персонального агентства Hofmann Personal.

Читайте також: В Чехії Українській підприємниці спалили елітний автомобіль

За її словами, однією з причин є низький інтерес молоді до навчання цих професій. Багато студентів не розглядають цю роботу в цих галузях через малу заробітну плату, але на сьогодні це є зовсім не так. Навпаки, через брак робочої сили в технічних галузях компанії часто збільшують пропоновану заробітну плату та покращують умови праці, але їм все одно бракує людей. «Ситуація не вирішується навіть шляхом просування автоматизації та нових технологій, оскільки вони можуть замінити рутинну некваліфіковану роботу, а не професійні посади», — додала вона.

Третина опитаних компаній потребувала б найму нових працівників, особливо кваліфікованих робітників, вже зараз та у найближчі місяці. Нижчі за середні  показники зайнятості, повідомляються в Празькому, Центральночеському, Пльзеньському та Пардубицькому регіонах, тоді як у цьому відношенні Моравсько-Сілезький, Карлові Вари, Оломоуцький та Устінський регіони знаходяться в кращому стані, з більшою кількістю претендентів на одну вакансію.

З огляду на майбутнє, ситуація на ринку праці є досить невтішною. На сьогодні в п'ятої частини компаній відчувається нестача робочих рук, і це є досить великою проблемою. 84 відсотки опитаних, вважають що така тенденція залишиться і надалі. Проблеми з робочою силою, також пов'язанні з відтоком працівників з закордону, через пандемію коронавірусу. 

Читайте також: Чехія висилає 18 російських дипломатів та звинувачує РФ у організації вибуху військового складу

Все більше компаній бачать рішення у працевлаштуванні іноземців. Працевлаштування іноземців було популярним ще до пандемії, їх частка серед працівників  у 2019 році складала 15 відсотків.

«У наш час вже відкрито кажуть, що ми не можемо обійтися без іноземних працівників в Чехії», — заявила Хрбачкова.

Більше половини компаній наймають іноземців і на кваліфіковані посади. Найбільшу частку іноземних найманих працівників в Чехії складають українці. Окрім України, в Чехії найчастіше працюють люди зі  Словаччини, Польщі, Румунії, Болгарії, В’єтнаму, Сербії та Філіппін.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|