МОЗ Чехії пообіцяло відкрити всі магазини не пізніше 3 травня — Zarobitchanu МОЗ Чехії пообіцяло відкрити всі магазини не пізніше 3 травня — Zarobitchanu

МОЗ Чехії пообіцяло відкрити магазини не пізніше 3 травня

23:02
1723
МОЗ Чехії пообіцяло відкрити магазини не пізніше 3 травня

Чехія збирається відкрити магазини не пізніше 3 травня. Про це сьогодні заявив Міністр охорони здоров’я Чехії Петр Аренбергер для CNN Prima News, повідомляють Zarobitchanu. Уряд обговорить скасування протиепідемічних заходів у четвер. За словами Аренбергера, в даний час Міністерство охорони здоров'я також готує план послаблення карантину на першу половину травня, який вже має основні схеми.

«Ми всі працюємо над тим, щоб дати можливість розглянути  відкриття магазинів не пізніше кінця квітня, в крайньому випадку до 3 травня», — сказав сьогодні Аренбергер. Він не уточнив, чи зможуть відкрити всі магазини чи лише деякі з них. Він лише додав, що захід все ще розробляється, і основні моменти повинні бути обговорені урядом у четвер.

Читайте також: Чеська поліція затримала п’ятьох громадян Чехії за участь у збройному конфлікті на сході України

Міністр промисловості та торгівлі Карел Гавлічек раніше заявив, що уряд у вівторок прийме рішення про відкриття торгівлі та сфери послуг. Але він неназвав можливу дату відкриття магазинів.

За словами Аренбергера, Міністерство охорони здоров'я також готує план відкриття на першу половину травня. Однак він має намір оприлюднити більше інформації, після обговорення та узгодження.

Читайте також: Проїзд в Празькому метро подорожчає

Востаннє уряд Чехії дозволив роботу магазинів та служб  протягом трьох тижнів у грудні. Однак вже  після Різдва більшість магазинів не змогли відкритись через погану епідемічну ситуацію. Зараз відкритими залишаються лише окремі магазини, такі як продовольчі товари, аптеки, та такі послуги, як хімчистка, слюсарські майстерні чи автосервіс.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|