​Українці посіли перше місце за кількістю отриманих дозволів на проживання в ЄС — Zarobitchanu ​Українці посіли перше місце за кількістю отриманих дозволів на проживання в ЄС — Zarobitchanu

​Українці посіли перше місце за кількістю отриманих дозволів на проживання в ЄС

22:47
582
​Українці посіли перше місце за кількістю отриманих дозволів на проживання в ЄС

За підсумками 2018 року Україна займає перше місце за кількістю дозволів на проживання в країнах ЄС. Впродовж минулого року країни ЄС видали громадянам інших країн приблизно 3,2 млн перших дозволів на проживання, з них 527 тис. отримали українці. Про це у п’ятницю, 25 жовтня, повідомляє Євростат.

«У 2018 році громадяни України продовжили отримувати найбільшу кількість дозволів у ЄС (527 тис. осіб, з яких майже 78% отримали дозвіл на проживання в Польщі). Українці випередили громадян Китаю, Індії, Сирії, Білорусі, Марокко, США, Бразилії, Туреччини та Росії», – йдеться у документі статистичного відомства ЄС.

Зазначається, що приблизно половину (54%) усіх перших дозволів на проживання у країнах ЄС у 2018 році видали громадянам цих десяти країн.

СХОЖЕ:НА УКРАЇНСЬКИХ ЗАРОБІТЧАН ЧЕКАЮТЬ НОВІ ЗМІНИ: У РАДІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ ПРОЄКТ ЗАКОНУ !!!!!!

Українці отримали дозволи на проживання у країнах ЄС здебільшого з метою працевлаштування (65% усіх дозволів), китайці – для отримання освіти (67%), а марокканці (61% ) скористалися дозволами на проживання за сімейними обставинами.

Зростання загальної кількості перших дозволів на проживання у 2018 році порівняно з попереднім роком відбулося в основному завдяки збільшенню кількості дозволів, виданих для отримання освіти (на 21%) та із сімейних причин (на 10%). Повідомляється також, що кількість перших дозволів, виданих з міркувань працевлаштування, зменшилася на 12%.

Нагадаємо, за результатами 2017 року українці теж були лідерами за кількістю дозволів на проживання в ЄС.

За останні п'ять років кількість трудових мігрантів з України в Польщі зросла в п'ять разів і становить приблизно 1,5 млн людей.

Читайте також:Українці становлять абсолютну більшість іноземних працівників в Угорщині

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|