Від тепер в Чехії будуть лише три спроби щоб скласти іспит у автошколі — Zarobitchanu Від тепер в Чехії будуть лише три спроби щоб скласти іспит у автошколі — Zarobitchanu

Від тепер в Чехії будуть лише три спроби щоб скласти іспит у автошколі

22:11
619
Від тепер в Чехії будуть лише три спроби щоб скласти іспит у автошколі

Учні автошколи більше не матимуть необмеженої кількості спроб повторити тести для отримання водійських прав. Чеський Сенат в середу затвердив парламентську поправку, яка дозволяє повторювати іспит лише двічі. Після цього вона буде направлена до президента на підпис.

«Практика показала недоліки законодавства. Буває, що студент здає іспити багато разів і не може їх скласти. Однак принцип „три рази і достатньо“ здається спонукальним для студента вибрати якісну автошколу, а також бути краще підготовленим до іспитів », — внесла парламентську поправку в Сенат Зузана Ожанова, повідомляють Zarobitchanu.

Отже, поправка передбачає, що якщо претендент на водійське посвідчення не пройде будь-яку частину іспиту, він зможе повторити його ще двічі. Якщо це  все-таки не вдастся, йому доведеться ще раз пройти відповідну частину викладання чи навчання, після чого знову будуть три спроби на здачу іспиту. Якщо він все одно зазнає невдачі, йому доведеться пройти весь курс водіння ще раз спочатку.

Інші зміни включають скасування непотрібного зобов’язання, згідно з яким викладач автошколи повинен супроводжувати заявника на отримання водійських прав, та на іспит з правил дорожнього руху.

З міркувань безпеки поправка забороняє, в рамках, «розширення практики», ситуацію коли вчитель навчає двох учнів на мотоциклі та одночасно тренує водіння з іншим учнем на автомобілі.

Читайте також: У Чехії тестування на роботі та в школах триватиме щонайменше до кінця травня

Відповідно до поправки, дві частини практичного екзамену мотоциклів будуть оцінені окремо. На думку заявників, зміна зробить ці тести більш ефективними. Кожну частину має приймати інший екзаменатор. Кандидат, який не склав одну частину тесту, повторить лише цю частину.

  • Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook
    • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|