В Чехії зловили нелегальних мігрантів, які їхали під вантажівкою. Свою поїздку зняли відео. — Zarobitchanu В Чехії зловили нелегальних мігрантів, які їхали під вантажівкою. Свою поїздку зняли відео. — Zarobitchanu

В Чехії зловили нелегальних мігрантів, які їхали під вантажівкою. Свою поїздку зняли відео.

23:02
1484
В Чехії зловили нелегальних мігрантів, які їхали під вантажівкою. Свою поїздку зняли відео.

І на що лише не ідуть люди, щоб потрапити до Європи. Наприкінці минулого тижня поліцейським патрулем були затримані нелегальні мігранти на  місці відпочинку автостради D1 біля виїзду Коберовице. Двоє  людей сховались у шасі вантажівки та знімали дорогу на мобільний телефон.

За словами прес-секретаря поліції Дани Чірткової, неймовірний випадок азартних ігор із життям закінчився на щастя, добре, нелегали опинилися в руках поліції в п’ятницю, 23 квітня, близько години після півночі, коли патруль поліції зустрів двох іноземців без документів здатних довести свою особу на зупинці 84-го кілометра Празького напрямку, повідомляють Zarobitchanu, з посиланням на Policie ČR.

Викликана на місце події поліція у справах  іноземців направила шукачів пригод до притулку в Сербії, тим самим забезпечивши їм набагато безпечнішу поїздку, хоча і з суттєво іншою метою.

Читайте також: У Чехії тестування на роботі та в школах триватиме щонайменше до кінця травня

«Ми відправили мігрантів до Департаменту поліції іноземців, де порушували проти них адміністративне провадження. Здійснивши необхідні запити у відповідних базах даних та після проведення ідентифікаційних операцій, ми виявили, що вони є громадянами Марокко та Алжиру. Тоді в лікарні обидва іноземці пройшли тест на covid-19, і результати тестів були негативними », — описав керівник Департаменту поліції іноземців з Височини Олдржих Чалупка.

Чоловіки розповіли, що потрапили до Чехії, переховуючись на шасі вантажівки, і що хочуть дістатися до Німеччини. «Це дуже ризиковано і особливо небезпечно для життя. Окрім небезпеки падіння на шосе, існував також ризик переохолодження в холодну погоду », — заявила представник поліції, додавши, що нелегали все зняли на відео мобільними телефонами.

Читайте також: Від тепер в Чехії будуть лише три спроби щоб скласти іспит у автошколі

Зрештою обидва темношкірі пасажири вирушили до центру тримання під вартою для затриманих іноземців в Балкові. Зокрема, їм не місце в Чеській Республіці згідно чинного розпорядження Міністерства охорони здоров’я, яке забороняєв’їзд до Чехії всім громадянам третіх країн, які не входять до списку країн з низьким рівнем ризику covid-19.

  • Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook
    • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|