​29-річного українського заробітчанина засудили в Чехії на 17,5 років за вбивство повії — Zarobitchanu ​29-річного українського заробітчанина засудили в Чехії на 17,5 років за вбивство повії — Zarobitchanu

​29-річного українського заробітчанина засудили в Чехії на 17,5 років за вбивство повії

23:24
978
​29-річного українського заробітчанина засудили в Чехії на 17,5 років за вбивство повії

Суд чеського міста Усті-над-Лабем у п’ятницю засудив 29-річного громадянина України за жорстоке вбивство повії. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на чеські ЗМІ.

Як повідомляється, українець Андрій Мацола, який перебував у Чехії лише 14 днів, у грудні минулого року підійшов до однієї повії, однак не домовився з нею. З іншою жінкою він начебто дійшов згоди на секс за 300 чеських крон, однак пізніше, за його словами, вона стала вимагати більше грошей.

В результаті він кинувся на неї з кулаками, а потім вдарив каменем по голові. Від отриманих травм жінка померла на місці. Напад на секс-працівницю зафіксували камери спостереження.

Тіло жінки було знайдене на вулиці міста Тепліце.

На суді Мацола визнав, що скоїв вбивство, однак заперечив зґвалтування, в чому його звинувачувала прокуратура. Прокурори вимагали для українця максимального покарання.

Суд вирішив, що доказів зґвалтування немає і засудив до 17,5 років позбавлення волі за вбивство і хуліганство. Також йому заборонений в’їзд до Чехії на 10 років.

Схожа новина:У Німеччині зарізали 25-річну українську заробітчанку.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|