Петицію проти Олімпійських ігор у Токіо за кілька годин підписали 50 000 японців — Zarobitchanu Петицію проти Олімпійських ігор у Токіо за кілька годин підписали 50 000 японців — Zarobitchanu

Петицію проти Олімпійських ігор у Токіо за кілька годин підписали 50 000 японців

23:05
150
Петицію проти Олімпійських ігор у Токіо за кілька годин підписали 50 000 японців

Японці не погоджуватися з проведенням Олімпійських ігор в Токіо на тлі пандемії коронавірусу. Останню петицію проти організації ігор за перші 24 години підписали 50 000 осіб.

Спочатку Олімпійські ігри мали відбутися в Токіо oще рік тому, але були відкладені через пандемію. І хоча в Японії все ще є серйозні проблеми із захворюваннями, організатори та Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не планують скасовувати Ігри.

Однак за три місяці до початку ігор в Токіо та Осаці та кількох інших префектурах все ще діє надзвичайний стан. Крім того, за даними ряду ЗМІ, цілком ймовірно, що він не буде скасований 11 травня, а навпаки буде продовжений.

Ігри також не підтримуються громадськістю, згідно з опитуваннями, від 70 до 80 відсотків японців не згодні з  їх організацією. Вони також висловили своє невдоволення у петиції, організованій кілька днів тому невдалим кандидатом на пост губернатора Токіо Кенджі Укуномією.

У петиції він зазначив, що на сьогодні щеплено лише два відсотки населення Японії. Він також вказав на той факт, що організатори Олімпійськими ігор звернулись із запитом до 10 000 медиків та нещодавно збільшили кількість на 500 медсестер.

Читайте також: Нові умови в’їзду до ЄС: коли та як Шенген відкриє кордони для українців

«Для того, щоб мати можливість організувати Олімпійські і Паралімпійські ігри,  доведеться заблокувати величезну кількість медиків та медичних закладів та іншого обладнання», — йдеться у петиції.

Перенесена Олімпіада повинна розпочатися в Токіо 23 липня, а Японія офіційно витратила на її організацію 15,4 млрд. доларів. 

  • Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook
    • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|