З 17 травня в Чехії відкриються ресторани та готелі — Zarobitchanu З 17 травня в Чехії відкриються ресторани та готелі — Zarobitchanu

З 17 травня в Чехії відкриються ресторани та готелі

18:56
1004
З 17 травня в Чехії відкриються ресторани та готелі

За словами віце-прем'єр-міністра Карела Гавлічека, ситуація є сприятливою, для того щоб відкрити готельний бізнес та тераси ресторанів з 17 травня. 

"Є ймовірність того, що тераси ресторанів можуть почати свою діяльність з 17 травня. У той же час готелі та пансіонати також зможуть запрацюють, але з певними обмеженнями. ", — заявив віце-прем'єр після засідання уряду.

Має бути виконана умова для ресторанних закладів та готелів, кількість заражених повинна бути  не більше75 заражених на 100 тис. Жителів на протязі семи днів . «Або хоча б, принаймні ми повинні бути дуже близько до цього показника», — додав Гавлічек.

У понеділок, 10 травня, уряд очікує, що захворюваність буде близько ста осіб. Зараз їх 118.

Читайте також: Нові умови в’їзду до ЄС: коли та як Шенген відкриє кордони для українців

Відкриття буде входити  в частину четвертого урядового пакету, згідно якого також передбачається відкриття виставок,  та можливість проведення концертів на відкритому повітрі .

Нагадаємо, що у понеділок, 10 травня, вЧехії відбудеться чергова хвиля послаблення карантину. Відкриються магазини, більш м'які правила застосовуватимуться до носіння респіраторів.

  • Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook
    • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|