Угорщини внесла зміни в сертифікат імунітету для іноземців — Zarobitchanu Угорщини внесла зміни в сертифікат імунітету для іноземців — Zarobitchanu

Угорщини внесла зміни в сертифікат імунітету для іноземців

13:28
1407
Угорщини внесла зміни в сертифікат імунітету для іноземців

Уряд Угорщини видав постанову, яка вносить зміни в сертифікат імунітету. Більшою мірою ці зміни стосуються іноземних громадян, які постійно проживають в країні, а також громадян Угорщини, які не мають поліса соціального страхування (TAJ). 

Якщо для громадян Угорщини без TAJ-карти процес реєстрації на вакцинацію не враховує термін їх перебування в країні, то для іноземців необхідність тривалого перебування в країні буде актуальною. Вид на проживання (tartózkodási engedély) — це основний документ, який може підтвердити факт перебування в країні. При реєстрації на вакцинацію іноземці замість номера TAJ-карти можуть внести номер своєї картки, що дає право посвідки на проживання. Без цього документа, угорський сертифікат імунітету отримати неможливо. 

Читайте також: В Чехії вперше з вересня приріст нових інфікованих був нижче 1000 випадків

Також якщо у іноземного громадянина немає TAJ-карти, йому буде присвоєно окремий, так званий «технічний код», який замінити номер TAJ-карти в сертифікаті імунітету. Цей код він може отримати особисто в будь-якому відділі адміністративних послуг (kormányablak). 

Також постанова уряду з 13 травня вносить зміни в форму сертифіката імунітету, замінивши формулювання «сертифікат імунітету доводить той факт, що особа, яка має їм, було вакциновано проти Covid-19, вакциною, використовуваної і схваленої як Європейським союзом, так і урядом Угорщини» на «сертифікат імунітету підтверджує отримання вакцини на території Угорщини».

Читайте також: Єврокомісія планує спростити перетин кордону ЄС з третіх країн!

  • Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook
    • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
    • Джерело
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|