Шістьох Українців депортують, в Плзенському краї проходять перевірки гуртожитків (ФОТО) — Zarobitchanu Шістьох Українців депортують, в Плзенському краї проходять перевірки гуртожитків (ФОТО) — Zarobitchanu

Шістьох Українців депортують, в Плзенському краї проходять перевірки гуртожитків (ФОТО)

21:15
6375
Шістьох Українців депортують, в  Плзенському краї проходять перевірки гуртожитків (ФОТО)

Чеська поліція у справах  іноземців (Cizinecká policie)  проводить перевірки в гуртожитках, хостелах та місцях розселення працівників  на підприємствах, в яких працюють іноземні громадяни, на території всього Плзенського краю. На початку квітня одна з таких перевірок була проведена в Тахові, це була інспекція розміщення іноземців в промислових зонах, тобто в гуртожитках на підприємствах, повідомляють Zarobitchanu з посиланням на Krimi-plzen.

   Окрім працівників відділу поліції у справах іноземців Регіонального управління поліції Плзеньського краю, участь взяли також співробітники поліції Таховського районного відділу та працівники Плзенської обласної гігієнічної станції. 

Читайте також: В Чехії вперше з вересня приріст нових інфікованих був нижче 1000 випадків

Перевірка, насамперед, була спрямована на наявність  у іноземців належних  документів, необхідних для перебування в Чеській Республіці, їх трудові контракти, та чи справді іноземці виконують ту  діяльність, згідно якої видані візи та  дозволено законно перебувати в Чехії.

 Вранці перевірка працівників відбулась у одній з компанії в Тахові, де поліція перевірила понад двадцять іноземців. Вони з’ясували, що двоє з них не мали   документів необхідних для роботи на даному підприємстві, тому проти них розпочали адміністративну процедуру депортації. В інших чотирьох випадках іноземці не мали при собі взагалі документів, або термін дії яких зійшов, тому працівники поліції винесли їм на місці рішення про депортацію на батьківщину.

Читайте також: З 17 травня в Чехії відкриються ресторани та готелі

У другій половині дня працівники поліції разом із регіональним гігієнічним персоналом оглянули два гуртожитки, де поліція перевірила необхідні документи у мешканців, та дотримання відповідних гігієнічних правил.

  Інспекції поліції у справах іноземців, а також  інспекції у співпраці з іншими установами і надалі будуть продовжуватися протягом року в різних районах Плзня.

Читайте також:  15 осіб депортують: у Празі Чужинецька поліція провела черговий рейд (ВІДЕО)

  • Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook
    • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|