В Польщі знайшли трупи молодих Українських заробітчан у морозильній камері ​ — Zarobitchanu В Польщі знайшли трупи молодих Українських заробітчан у морозильній камері ​ — Zarobitchanu

В Польщі знайшли трупи молодих Українських заробітчан у морозильній камері ​

23:02
873
В Польщі знайшли трупи молодих Українських заробітчан у морозильній камері  ​

Двох громадян України знайшли мертвими в  безкисневій холодильній камері для зберігання фруктів у Садковіце в Лодзінському воєводстві Польщі.

Про смерть двох  українців віком 28 і 46 років у Польщі повідомляє RMF24 з посиланням на районну прокуратуру в Раві Мазовецькій.

За словами представниці поліції Агати Кравчик, 10 листопада черговий офіцер отримав повідомлення про виявлення трупів двох чоловіків на складі фруктів.

Про страшну знахідку повідомив власник сховища.

Обоє українців мешкали на саме тій ділянці, де стався інцидент. Проте наразі не відомо, за яких обставин люди опинилися в холодильній камері, яка є контрольованою анаеробною (безкисневою) атмосферою. Поліцейські пояснили, що увійти до такої камери означає потрапити у смертельну небезпеку.

Читайте також:29-річного українського заробітчанина засудили в Чехії на 17,5 років за вбивство повії

Трупи були вивезені пожежними на вулицю і тільки після цього оглянуті лікарем, який підтвердив смерть. Співробітники міліції, які охороняли це місце, допитали свідків та повідомили посольство України.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|