ДОЛАР Б’Є ВСІ РЕКОРДИ: НАРАЗІ«ЗОРЯНИЙ ЧАС» ДЛЯ ПРОДАЖУ. ТА ЩО БУДЕ З КУРСОМ ВАЛЮТ — Zarobitchanu ДОЛАР Б’Є ВСІ РЕКОРДИ: НАРАЗІ«ЗОРЯНИЙ ЧАС» ДЛЯ ПРОДАЖУ. ТА ЩО БУДЕ З КУРСОМ ВАЛЮТ — Zarobitchanu

ДОЛАР Б’Є ВСІ РЕКОРДИ: НАРАЗІ«ЗОРЯНИЙ ЧАС» ДЛЯ ПРОДАЖУ. ТА ЩО БУДЕ З КУРСОМ ВАЛЮТ

22:58
971
ДОЛАР Б’Є ВСІ РЕКОРДИ: НАРАЗІ«ЗОРЯНИЙ ЧАС» ДЛЯ ПРОДАЖУ. ТА ЩО БУДЕ З КУРСОМ ВАЛЮТ

«Мінфін» повідомляє, що курс валют найближчим часом готує справжній подарунок для українців, оскільки долар істотно впаде.

«Враховуючи «зоряний час» продажу у всіх торгових компаній і значну потребу в гривні у громадян для покупок товарів — на ці вихідні перед власниками обмінників буде стояти кілька основних завдань», – йдеться в повідомленні. 

Першою є: максимально заробити з обсягів операцій купівлі/продажу. Другий: зберегти обсяг «вільної» гривні для забезпечення безперебійної роботи обмінників. Третя: залишитися в межах «дешевого євро і долара» за рахунок викупу валюти у населення за максимально низьким курсом. 

У зв’язку з цим очікується, що долар буде торгуватися в межах 24,30 — 24,45 грн за банкноту. 

Курс євро буде в межах 26,778 — 26,944 грн за одну купюру. 

Як було відомо, українці масово почали стикатися з першими проблемами через нові банкноти номіналом в тисячу гривень. 

Як відомо, її офіційно ввели в обіг в кінці жовтня. Деякі українці вже встигли отримати зарплату новими грошима і з подивом виявили, що їх приймають не у всіх банках. Перші скарги почали надходити вже 31 жовтня.

В даний момент сховище Нацбанку тільки початок відвантаження банкноти 1000 гривень. Її розвозять за запити банків, яким потрібен такий номінал.

Поки мова йде в основному про київських відділеннях. В регіони нова купюра потрапить вже наступного тижня. Експерти попереджають, що на те, щоб до нової банкноті звикли українці, може піти більше часу.

Читайте також:Українська влада видає досягнення заробітчан за свої замість того, щоб впроваджувати якісь реальні кроки.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|