МВФ ухвалив рішення роздати по 10.000 $ кожному громадянину України — Zarobitchanu МВФ ухвалив рішення роздати по 10.000 $ кожному громадянину України — Zarobitchanu

МВФ ухвалив рішення роздати по 10.000 $ кожному громадянину України

22:22
523
МВФ ухвалив рішення роздати по 10.000 $ кожному громадянину України

У зв'язку з тим, що, як повідомляє українське видання Gazeta.ua, «бурштинові браконьєри» знайшли під Рокитним на Житомирщині скарб, на думку істориків і археологів, що є частиною легендарного скарбу, так званого «золота Полуботка», багато відомих особистостей і навіть цілі країни зробили негайну заяву на право власності скарбом, передає kourier.in.ua.

Однак історія з цим скарбом вирішилася дуже швидко.
За повідомленням голови районної адміністрації Євгена Корнієнко, весь вміст знайденого скарбу, за оцінками фахівців з урахуванням інфляції становить понад 140 млн грн, було негайно передано в державну скарбницю України для подальшого подання 217 знайдених векселів Банку Англії, щоб один з найстаріших банків Європи справив остаточний розрахунок з державою Україна.

Але навіть найсильніші сумніви директора історичного музею Житомира Степана Віхрінського в тому, чи має знахідка ставлення до легендарного «золоту Полуботка», виявилися розвіяними в одну мить, коли до нього звернулися фахівці Міжнародного валютного фонду за уточненнями.

Після отримання коментарів відносно нещодавно від Віхрінского, співробітники МВФ зв'язалися з урядом України з тим, щоб повідомити українським державним керівникам несподівану звістку.
Річ у тому, що «золото Полуботка», яке вважалося в Україні легендарним — не просто реальний історичний факт, але і було виявлено в 1991 році в одному з колишніх резиденцій Полуботка на південному узбережжі Франції, неподалік від Марселя. Але у зв'язку з тим, що в тому році як раз відбувалися події, що принесли згодом незалежність України, знахідка була старанно засекречена, але не забута. Сума, в яку оцінюється на даний час знайдений в Європі скарб перевищує 400 млрд доларів. Довгий час ці кошти знаходилися на балансі Міжнародного валютного фонду.
І тепер, у такий нелегкий для України період, розуміючи, що знайдена житомирськими бурштиновими старателями частина скарбу неминуче рано чи пізно призведе до його основної частини, МВФ прийняв рішення повернути все вивезене Полуботком кошти назад, його істинному власнику — українському народу.

Однак, основою політики МВФ є видача грошей на певних умовах, і цей надзвичайний випадок не став винятком. Головою МВФ Крістін Лагард висунув ряд вимог до уряду України. Головним з них є: все отримане багатство має бути порівну розділено між усіма без винятку громадянами, які живуть зараз в Україні. При приблизному підрахунку, розраховуючи нинішнє населення України приблизно в 40 млн громадян, на кожну людину доведеться близько десяти тисяч доларів за нинішнім курсом (10.000 $).

У результаті довгих переговорів, Крістін Лагард наполягла на поверненні Україні її національного надбання, якщо Верховна Рада, новий уряд і Президент України протягом тижня дадуть міжнародної організації свої поручительства про виконання вимог, пред'явлених Міжнародним валютним фондом.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|