​“ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ”-ЧИ ВЕЛИКИЙ ОБМАН: ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ, ЯК МАГАЗИНИ ДУРЯТЬ СПОЖИВАЧІВ ФЕЙКОВИМИ ЗНИЖКАМИ (ВІДЕО) — Zarobitchanu ​“ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ”-ЧИ ВЕЛИКИЙ ОБМАН: ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ, ЯК МАГАЗИНИ ДУРЯТЬ СПОЖИВАЧІВ ФЕЙКОВИМИ ЗНИЖКАМИ (ВІДЕО) — Zarobitchanu

​“ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ”-ЧИ ВЕЛИКИЙ ОБМАН: ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ, ЯК МАГАЗИНИ ДУРЯТЬ СПОЖИВАЧІВ ФЕЙКОВИМИ ЗНИ

23:26
535
​“ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ”-ЧИ ВЕЛИКИЙ ОБМАН: ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ, ЯК МАГАЗИНИ ДУРЯТЬ СПОЖИВАЧІВ ФЕЙКОВИМИ ЗНИ

Журналісти проекту “Гроші” пішли у рейд торговельними центрами, аби перевірити, наскільки чесними там будуть знижки.

Вже цього тижня настане день масштабних розпродажів та знижок – так звана «Чорна п’ятниця». Величезні знижки та спокусливі акції українцям обіцяють вже місяць. Втім, далеко не усі продавці готові надавати знижки на товар чесно.

Журналісти проекту «Гроші» пішли у рейд торговельними центрами, аби перевірити, наскільки чесними там будуть знижки до «Чорної п’ятниці». Так, в одному зі столичних магазинів одягу журналісти знайшли перебиті цінники. Зідравши новий цінник товару зі «знижкою» кореспондент знайшла старий, де ціна значно нижча. Виявляється, практика не зниження, а навпаки – завищення цін, вже стала традиційною. Під Чорну п’ятницю на вітрини виносять увесь неліквід. З товару, який рік пролежав на складі, здмухують пил, та пишуть на цінних заповітну цифру: мінус п’ятдесят відсотків. Перша порада, яку журналісти дають споживачам: не полінуватись та перевірити, чи немає у товару старого цінника. В іншому бутіку ціну на товар спеціально підняли, аби прописати йому величезну знижку в 70%. Продавці знають: відсоток знижок має просто шокувати, а тому піднімають його усіма правдами і неправдами. Споживачаам радять не дивитись на відсотки, а брати до уваги лише саму ціну. Справжній ажіотаж в ці дні починається у магазинах техніки. Продавці заманюють покупців подарунками та фейковими знижками. Крім того, техніка старіє дуже швидко, і під соусом суперзнижки споживачу можуть впарити звичайний мотлох. Журналісти радять перевіряти ціни на техніку в інтернеті. Крім того, споживачам порадили утримуватись від покупок на емоціях. Краще підходити до шопінгу відповідально, і купляти у «Чорну п’ятницю» дорогі та цінні речі.

І ось які класичні трюки використовують маркетологи у чорну п’ятницю.

Джерело

Читайте також:МВФ ухвалив рішення роздати по 10.000 $ кожному громадянину України

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|