Цього року заробітчани перерахують у нашу державу понад 11 мільярдів доларів США. — Zarobitchanu Цього року заробітчани перерахують у нашу державу понад 11 мільярдів доларів США. — Zarobitchanu

Цього року заробітчани перерахують у нашу державу понад 11 мільярдів доларів США.

23:45
507
Цього  року заробітчани перерахують у нашу державу понад 11 мільярдів доларів США.

За даними Національного банку України, цього  року заробітчани перерахують у нашу державу понад 11 мільярдів доларів США.

 За теперішнім  курсом ця сума перевищить 264 мільярди гривень, а це  становить близько чверті державного бюджету на наступний рік.

Цікаве:ДОЛАР Б’Є ВСІ РЕКОРДИ: НАРАЗІ«ЗОРЯНИЙ ЧАС» ДЛЯ ПРОДАЖУ. ТА ЩО БУДЕ З КУРСОМ ВАЛЮТ

У 2019 році імігранти перерахують більше грошей, ніж торік, але відчутна чітка тенденція до зниження темпів трудової міграції, розповів заступник голови НБУ Олег Чурій в інтерв’ю UA.TV.

За його словами, українці останнім часом починають менше виїжджати за кордон у пошуках роботи, позаяк доволі швидко зростають доходи громадян в Україні.

“Номінальне зростання зарплат становить близько 20%. Крім того, за рахунок зміцнення гривні доходи в валютному еквіваленті теж ростуть. Цього року гривня зміцнилася на 12%. Виходить, що коли переводити в іноземну валюту, доходи громадян зросли майже на третину”, – заявив Чурій.

На його думку, така ситуація є позитивним фактом для того, щоб українці залишалися працювати на Батьківщині.

Читайте також:МВФ ухвалив рішення роздати по 10.000 $ кожному громадянину України

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|