Коронавірус вже прийшов і до Украіни: інфікований українець із Чернівецької області — Zarobitchanu Коронавірус вже прийшов і до Украіни: інфікований українець із Чернівецької області — Zarobitchanu

Коронавірус вже прийшов і до Украіни: інфікований українець із Чернівецької області

22:29
772
Коронавірус вже прийшов і до Украіни: інфікований українець із Чернівецької області

Інфікований коронавірусом українець проживає в Чернівецькой області.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 3 березня, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в Україні зафіксовано перший випадок нового коронавірусу. COVID-19 виявили в Чернівецькій області у чоловіка, який прилетів з Італії.

Кількість людей, з якими міг контактувати інфікований коронавірусом українець із Чернівецької області, становить до десяти осіб. Про це розповів головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю "РБК-Україна".

Він запевнив, що «процес чітко контролюється епідеміологами». «Всіх інших контактних осіб визначено. Загалом, це до десяти осіб. За ними встановлено медико-санітарне спостереження. Найближчий контакт — дружина, яка була разом з хворим. Вона перебуває на самоізоляції в домашніх умовах», — зазначив Ляшко. 

Головний санлікар додав, що є чіткий алгоритм, як діяти і кого передавати на тестування. «Цей алгоритм доведений на місця і всі працюють за цим алгоритмом», — зазначив Ляшко.

Читайте також:Чехія повідомляє про перші випадки коронавірусу

Загалом у світі станом на 3 березня зареєстровано 90 тис. 937 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, із них 3 тис. 117 летальні, одужали 48 тис. 017 осіб.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|