Польща вирішила ввести посилений санітарний контроль на кордоні з Україною, Білоруссю та РФ — Zarobitchanu Польща вирішила ввести посилений санітарний контроль на кордоні з Україною, Білоруссю та РФ — Zarobitchanu

Польща вирішила ввести посилений санітарний контроль на кордоні з Україною, Білоруссю та РФ

22:11
1017
Польща вирішила ввести посилений санітарний контроль на кордоні з Україною, Білоруссю та РФ

Польща буде в посиленому режимі перевіряти усіх, хто прямує з України.

Польща з вівторка вводить посилений санітарний контроль на своєму зовнішньому кордоні — з Україною, Білоруссю та Росією. Як повідомляє "Польське радіо", про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський.

Міністр поінформував, що у найближчі кількадесят годин увесь кордон Польщі буде охоплено комплексною системою санітарного захисту. За його словами, надзвичайні заходи пов’язані з поширенням коронавірусу, що прибуває до Польщі з мандрівниками з-за кордону.

Також цікаве:Чехія повідомляє про перші випадки коронавірусу

За словами міністра, це рішення має зупинити поширення хвороби. Систему будуть вводити поступово:

«О 15-ій годині будуть запущені п’ять ключових пунктів – чотири на кордоні з Німеччиною, один – на кордоні з Чехією. Це пов’язано з поширенням епідемії в Німеччині. Ми вважаємо, що надзвичайно важливо у першу чергу захистити кордон. У випадку Чехії – це пункт переходу у Ґожичках, яким їздять пасажирські транспортні засоби».

Міністр підкреслив, що п’ять прикордонних пунктів переходу, де у понеділок почався контроль, — це місця, де до Польщі в’їжджають рейсові автобуси та мікроавтобуси. За словами Камінського, до вівторка контроль буде введено на усьому кордоні Польщі.

«Від завтра (вівторка) усі медичні та санітарні процедури будуть повністю введені на нашому зовнішньому кордоні, тобто на кордонах з Україною, Білоруссю та Росією. Протягом кількадесяти годин усі польські кордони будуть захищені».

Комплексний контроль проводитимуть польські прикордонники, пожежники, митники та інспекція дорожнього транспорту. Пункти переходу працюватимуть цілодобово. На місці будуть карети швидкої та медики. Хвору людину безпосередньо з кордону госпіталізують.

Звертаючись до мандрівників, Маріуш Камінський попросив з розумінням та терпінням поставитися до ситуації, позаяк через контроль на кордонах зміниться організація дорожнього руху. Міністр наголосив, що вжиті дії є в інтересах. 

Коронавірус вже прийшов і до Украіни: інфікований українець із Чернівецької області

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|